بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ناشناخته ترین نیمکت تاریخ پرسپولیس (عکس)
دوشنبه, 28 آبان 1397 ساعت 17:09
ناشناخته ترین نیمکت تاریخ پرسپولیس (عکس)
روی نیمکت تیم پرسپولیس بازیکنان کم نام و نشان زیادی حضور دارند.

به گزارش "توپ 90"، سرخپوشان پایتخت در حالی به مصاف پیکان رفته اند که باتوجه به مصدومیت ها و غیبت ها، تنها 18 بازیکن را در اختیار دارند که 5 نفر از آن ها تاکنون برای پرسپولیس بازی نکرده اند و سعید حسین پور نیز تنها یک دقیقه سابقه بازی داشته است.

ابوالفضل درویش وند گلر سوم تیم پرسپولیس اکنون نیمکت نشین رادوشویچ است. احسان حسینی و شاهین عباسیان مدافعان پرسپولیس هستند. سعید حسین پور و احسان علوان زاده توانایی بازی در پست هافبک را دارند و محمد امین اسدی و احمد بهاروند هم می توانند در پست های هجومی به کار گرفته شوند.

از بین این بازیکنان تنها احسان علوان زاده بازیکن شناخته شده برای فوتبال دوستان است و دیگران اکثرا از تیم های پایه به تیم بزرگسالان اضافه شده اند.

البته در ترکیب اصلی نیز بازیکنی نظیر آدام همتی فصل قبل اکثرا نیمکت نشین بود و در لیگ هجدهم به دلیل کمبود نفرات به ترکیب اصلی رسیده است.

برگزاری بازی معوقه در تاریخ فیفادی و حضور پرسپولیسی ها در تیم های ملی سبب شد تا برانکو تنها 11 بازیکن برای چینش ترکیب داشته باشد. پروفسور که اغلب از سیستم 442 لوزی استفاده می کرد، این بار با دو هافبک دفاعی وارد زمین شده و به نوعی تغییر سیستم اجباری داده است.

 

عکس ها از: امیرحسین خیرخواه