بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی رئال‌ مادرید 0 - بتیس 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اعلام رای دیدار جنجالی بادران – سرخپوشان پاکدشت
دوشنبه, 28 آبان 1397 ساعت 12:15
اعلام رای دیدار جنجالی بادران – سرخپوشان پاکدشت
کمیته انضباطی رای دیدار جنجالی بادران تهران – سرخپوشان پاکدشت را صادر کرد. در این بازی مهدی سید علی داور مسابقه کتک خورد و بلافاصله بعد از بازی به بیمارستان انتقال یافت.

به گزارش "توپ 90"، سید مهدی سید علی در این بازی سه پنالتی برای دو تیم گرفت که سهم تیم فرهاد کاظمی دو پنالتی بود و با نتیجه دو بر یک برنده شد.


در رای کمیته انضباطی این چنین آمده است: « دیدار تیم های بادران تهران و سرخپوشان پاکدشت از سری رقابت های لیگ دسته اول برگزار و از سوی تماشاگران تیم بادران تخلفاتی مبنی بر اهانت و پرتاب سنگ و بطری  آب  به سوی داوران که با اصابت به سر داور چهارم منجر به مصدومیت وی شد، این تیم به برگزاری یک دیدار بدون حضور تماشاگر در دیدار خانگی و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.این رای قابل تجدید نظر است. ضمنا یکی از هواداران تیم بادران که برادر سرمربی تیم معرفی شده، به سوی داور حمله ور و وی را مضروب کرده است که پرونده در این خصوص مفتوح و پس از حضور وی در کمیته انضباطی جداگانه نسبت به وی تصمیمات لازم صورت خواهد گرفت.


رضا یادگاری، مربی بادران تهران نیز به دلیل اعتراض و اهانت به داور که منجر به اخراجش شد، وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. امیر خانگی، تدارکات تیم بادران تهران به دلیل اهانت و اعتراض به داور که منجر به اخراجش شد، به یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. مهدی پاشازاده، سرمربی تیم بادران تهران به دلیل اعتراض به تصمیم داور که منجر به اخراجش شد و اهانت به داوران و تکرار تخلفات پس از اتمام مسابقه، به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.