بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پسر جپاروف بهترین استعداد نوجوان ازبکستان(عکس)
دوشنبه, 28 آبان 1397 ساعت 10:54
پسر جپاروف بهترین استعداد نوجوان ازبکستان(عکس)
مهم ترین هدف نقل و انتقالاتی استقلال در پنجره زمستانی این روزها در تاشکند با خبرهای بسیار خوبی مواجه شده که خاطرات تلخ او در آستانه قزاقستان را تحت الشعاع قرار داده است.

به گزارش "توپ 90"، سرور جپاروف ستاره پابه سن گذاشته ازبک بعد از اتفاقات تلخی که در باشگاه جیتسو آستانه قزاقستان با آن مواجه و بالاجبار قراردادش را فسخ کرد در بازگشت به تاشکند با اتفاقات خوشایندی روبرو شد از جمله این که دید پسرش رائول در مسیر پرکردن جای او در سال های آتی است.


رائول پسر 12 ساله سرور جپاروف که از یک سال پیش به عضویت آکادمی تیم های پایه باشگاه بنیادکار در آمد تا همان راهی را طی کند که پدرش سال ها پیش طی کرد و تبدیل به بهترین بازیکن این کشور و فوتبال آسیا شد. رائول بنا بر اعلام کمیته فنی مسابقات پایه در ازبکستان و باشگاه بنیادکار به عنوان بهترین استعداد نوجوان سال 2018 انتخاب و دیپلم افتخار و تندیسی به عنوان پاداش دریافت کرد.


چمپیونات آسیا با انتشار تصویری از پسر جپاروف با در دست داشتن دیپلم افتخار و تندیس بهترین بازیکن نوجوان سال 2018 نوشت:« وقتی این اتفاق به اطلاع پدر رائول یعنی سرور رسید و به او گفتند جانشین خلف تو معرفی شده است تنها یک جواب داشت "یه شوخیه، یه شوخی!"».