بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نشست خبری بازی پرسپولیس - پیکان
یکشنبه, 27 آبان 1397 ساعت 13:34
نشست خبری بازی پرسپولیس - پیکان
سرمربی پرسپولیس در نشست خبری بازی پرسپولیس و پیکان حاضر شد.

به گزارش "توپ 90" برانکو ایوانکویچ با حضور در نشست خبری بازی پرسپولیس پیکان گفت:

قبل از هر چیزی باید از بازیکنانم بابت حضور‌ در فینال و‌ نمایش آنها تشکر کنم. فردا بازی داریم؛ در فیفادی. به نظرم ما مقصر هستیم که به فینال صعود کردیم. مایلم به من کمک کنید و‌بگویید آیا تا کنون در روز فیفا بازی برگزار شده. اگرچه مدیرعامل ما کفته اگر مایلید بازی نکنید اما من و بازیکنانم بازی می کنیم تا به من و‌تیمم نگویند بزدل هستید.

فردا در لیست ما ما بیرانوند بشار ، نوراللهی و طاهرخانی حضور ندارند و حسین ماهینی و محمد انصاری هم به دلیل مصدومیت حاضر نخواهند بود.

برانکو در خصوص اینکه آیا به او اطلاع داده بودند که بازی بعد از فینال اینچنین پرفشار خواهد بود گفت: ابتدا باید درباره بیرانوند بگویم که ایشان کیفیت انتخاب بهترین بازیکن آسیا را دارد و کیفیتی در حد بازیکن اروپا دارد. ایشان انرژی و توان و کیفیت زیادی دارد و البته یک مربی خوب در تیم ملی هم دارد.

وی ادامه داد: ما هرگز دنبال اولین خاصی نبودیم و همیشه با لیگ برتر همکاری داشتیم. شاید هیچکس به ما اعتماد نداشت و این مشکلات به وجود آمد. چیزی که فتاحی گفته واقعیت ندارد و مساله این است که برخی انتظار نداشتند.

همچنان درباره بازیکنان ملی پوش پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس همیشه قبل از بازی های تیم ملی بیانیه داده است و حمایت خود را از تیم ملی اعلام کرده است.در مورد بازیکنان هم علیرغم تمامی مشکلات و مصدومیت ها هر موقع تیم ملی نیازی به بازیکن داشته، باشگاه پرسپولیس بیشترین همکاری را با پرسپولیس داشته است.

پرسپولیس همیشه به تیم ملی حمایت داده و همیشه حمایت خواهد کرد و هر کس میخواهذ سرمربی آن باشد. ما به تیم ملی حمایت می دهید. تاکنون از کدام بازیکن یا من چیزی گفته شده اما واکنش مربی دروازه بان تیم ملی را دیدید. هیچ کس هرگز توهینی نداشته اما حرکت ایشان یک توهین بزرگ بود. ایشان می خواستند دست بدهند با زیکو؟ دست شان پنج متر طول دارد و از شیشه می رسد؟ نشان دادند رفتار خودشان است.

وی با اشاره به اینکه پیش از این اعلام شده بود باید بازیکنان ملی پوش‌را در اختیار می گرفت کفت:اگر بازیکنان ما را آزاد کنند باید بازیکنان استقلال و پیکان هم‌باید آزاد می شدند و آنوقت باید رضا چلنگر و کرانچار بدون بازیکن بازی می کردند. بحث برنامه ریزی بازی هاست تا همه چیز مرتب باشد. می‌دانید با کدام تیم بازی کنیم؟ چطور باید طبق بزنامه باید بازی کنیم ابتدا با تراکتور در شرایطی که ابتدا باید با ذوب بازی می کردیم اما اکنون ناگهان تراکتور آمد؟

ادامه دارد...