بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 4 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 2 - امپولی 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نبی: حفظ برانکو‌ باید در اولویت مدیر‌ بعدی باشد
یکشنبه, 27 آبان 1397 ساعت 00:03
نبی: حفظ برانکو‌ باید در اولویت مدیر‌ بعدی باشد
مهدی محمدنبی، دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال در گفتگویی کوتاه با خبرنگاران اعلام کرد: حضور برانکو ایوانکوویچ مربی فعلی سرخپوشان موهبتی برای این تیم محسوب می‌شود.

به گزارش “توپ 90”، نبی که شایعه حضورش روی صندلی مدیرعاملی این باشگاه شنیده می شود، در پاسخ به این سوال که عملکرد برانکو را در پرسپولیس چطور ارزیابی می کند گفت:من سابقه همکاری با برانکو‌ را در زمان حضور در فدراسیون فوتبال و در مسابقات انتخابی جهانی ۲۰۰۶ و این مسابقات را دارم. ایشان فردی تحصیل کرده، باسواد و یک مربی درجه یک هستند که عملکردی بی نظیر در پرسپولیس از خود به جا گذاشته است. کارنامه ایشان نشان داده که با حضور او پرسپولیس گمشده خود را یافته و هر کس که مدیریت این باشگاه را برعهده گیرد باید حفظ او در اولویتش قرار گیرد.


نبی در واکنش به سوال خبرنگار ما که آیا قرار است به عنوان مدیرعامل بعدی این تیم معرفی شود یا خیر پاسخ روشنی نداد اما با توجه به اجرای قانون بازنشستگی به نظر می رسد او یکی از گزینه های اصلی این پست باشد.


دبیرکل سابق فدراسیون که بعد از جدایی از فدراسیون به دستور وزیر قبلی ورزش کم و بیش به کارهای فوتبالی و شخصی مشغول بوده است، پیشتر و در دوره امیر عابدینی و در دهه ۷۰ قائم مقام پرسپولیس بوده است.


در صورت حضور نبی روی صندلی مدیریت باشگاه پرسپولیس او گفتگو با برانکو برای تمدید قرارداد و ادامه حضور و همکاری  را آغاز خواهد کرد.