بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کی‌روش: رویای کسب طلای جام ملت‌ها را داریم
شنبه, 26 آبان 1397 ساعت 23:46
کی‌روش: رویای کسب طلای جام ملت‌ها را داریم
سرمربی تیم ملی ایران امیدوار است با اتحاد و همدلی اعضای تیمش بتوانند در جام ملت‌های آسیا به موفقیت برسند.

به گزارش "توپ 90"، سومین مرحله آماده‌سازی اردوی تیم ملی ایران پس از جام جهانی روسیه و در راه جام ملت‌های آسیا در حال برگزاری است و کارلوس کی‌روش و شاگردانش پس از پیروزی در دیدار تدارکاتی برابر تیم ملی ترینیداد و توباگو، به دنبال نتیجه گرفتن در بازی دوستانه پیش رو مقابل ونزوئلا هستند.

کارلوس کی‌روش که اخیرا مصاحبه‌ای انجام نداده بود، در جدیدترین پیامی که منتشر کرده به اتحاد و همدلی تیمش اشاره داشته و نوشته است:

«ما برای آنها بازی می کنیم؛ مردم...
پس از یک عملکرد خوب دیگر و پیروزی برابر ترینیداد و توباگو، که ما به تمام طرفداران وفادار تیم ملی تقدیم می‌کنیم. همچنان مثل قبل، با تعهد و تمرکز قوی مبارزه می‌کنیم برای کسانی که همیشه با ما هستند و هرگز ما را تنها نمی گذارند."KHEYLI MAMNOON "
می‌دانیم که چه چیزی داریم، اما ما همچنین می‌دانیم که چه چیزی هستیم و برای رسیدن به چه چیزی تلاش می‌کنیم. هیچ چیز و هیچکس نمی‌تواند اتحاد و روحیه تیم ما را شکست دهد.
بدون توجه به مشکلات، ما همچنان برای رسیدن به رویایمان که به چالش کشیدن طلای جام ملت‌های آسیا است، به تلاش خود ادامه می‌دهیم.
هر روز با دلبستگی و روحیه کاری بالا قطره‌های عرق را به طلا تبدیل خواهم کرد، با الهام گرفتن از جام جهانی برزیل ۲۰۱۴، استرالیا ۲۰۱۵ و روسیه ۲۰۱۸.
به‌عنوان تیم اول آسیا در رتبه بندی فیفا، تقریبا برای ۵ سال، با ۸۸ بازی بین المللی (۶۳٪ برد، ۲۵٪ تساوی، ۱۲٪ باخت) افتخار می‌کنیم که بهتر از همیشه شویم و پیراهن تیم ملی را در جایگاه بالاتر و مقام رفیع تر قرار دهیم.
مسابقه بعدی آماده سازی: ونزوئلا!
همه برای تیم ملی!»