بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نویدکیا همچنان در حسرت بازی (عکس)
شنبه, 26 آبان 1397 ساعت 22:02
نویدکیا همچنان در حسرت بازی (عکس)
رسول نویدکیا هافبک تاثیرگذار تیم فوتبال سپاهان هنوز نتوانسته از مصدومیت رباط صلیبی که نزدیک به یک سال پیش برای او رخ داد، رها شود.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان امیرقلعه نویی امروز در دیداری تدارکاتی و جهت حفظ آمادگی بازیکنان تیم، به مصاف سپاهان نوین رفتند که این دیدار با نتیجه 3 بر 1 خاتمه به سود سپاهان یافت.


امیرقلعه نویی در این مسابقه از 19 بازیکن استفاده کرد و تقریبا همه بازیکنان در دسترس این مربی فرصت بازی پیدا کردند ولی همچنان رسول نویدکیا نمی تواند برای تیمش راهی میدان شود.


نویدکیا بهمن ماه فصل گذشته در دیدار برگشت برابر فولادخوزستان با پارگی رباط صلیبی روبرو شد؛ این هافبک اگرچه در تمرینات پیش فصل سپاهان شرکت کرد و در بازی های دوستانه هم توسط امیرقلعه نویی به بازی گرفته شد و در لیست 18 نفره تیم قرار می گرفت، اما دوباره با مصدومیت روبرو شده و برای بازگشت به زمان نیاز دارد.


بی شک پارگی رباط صلیبی یکی از بدترین اتفاقاتی است که می تواند برای هر فوتبالیستی رخ دهد و این بدشانسی برای رسول نویدکیا هم رخ داده؛ موضوعی که این بازیکن را نزدیک به یک سال از بازی های لیگ برتر دور کرده و همچنان در حسرت بازگشت به میادین او نگه داشته است.


عکس از: شهرام شریفی