بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 30 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کرانچار: هیچ بازیکنی را از لیست خط نزده ام
شنبه, 26 آبان 1397 ساعت 13:46
کرانچار: هیچ بازیکنی را از لیست خط نزده ام
سرمربی تیم امید می گوید او هیچ بازیکنی را از لیست تیم امید خط نزده است.

به گزارش "توپ 90"، زلاتکو کرانچار در این باره گفت: لیست نهایی را انتخاب کردیم، یک تعداد از بازیکنان مصدوم هستند. سایرین هم که با ما نمی‌آیند به این دلیل است که محدود شده‌ایم. در واقع من هیچ بازیکنی را خط نزده‌ام و اردوی دوم در آذر ماه با حضور همه برگزار می‌شود.

او ادامه داد: در اردوی آذرماه احتمالا نفرات دیگری دعوت می شوند. که بتوانند برای بازی کردن فرصت پیدا کنند. در دی ماه اردوی نهایی ما برای آماده سازی برگزار می شود و در این ماه تیم کامل را در اختیار می گیریم و در تورنمنتی شرکت می کنیم که نشان می دهد ما چقدر پیشرفت کرده ایم. در بهمن ماه هم اگر چه در تاریخ فیفا نیست تلاش می کنیم اردویی برگزار کنیم. باید بازی دوستانه برگزار کنیم چون تیم با بازی است که ثبات و کیفیت فنی اش بهتر می شود.


کرانچار در پاسخ به این سوال که آیا خط خورده شاخصی در لیست تیم امید هست یا نه هم گفت: غیبت صیادمنش و قائدی هماهنگ شده بود و باشگاه استقلال خواسته بود آنها 2 روز با تیم تمرین کنند. دلیلی برای ناراحتی هم وجود ندارد چون ما با باشگاه آنها هماهنگ کرده بودیم که 2 روز در استقلال بمانند.


سرمربی تیم امید در مورد اینکه پیکان و پرسپولیس بازیکنان خود را می خواهند هم گفت: من نگاه نمی کنم بازیکنان عضو کدام تیم هستند و از بازیکنان آماده استفاده می کنم. مهم نیست بازیکنان عضو استقلال، پرسپولیس یا تراکتورسازی باشند و من آنها را در تیم ملی طبقه بندی می کنم. لیست را تشکیل می دهیم برحسب نیازهای تیم و راه دیگری نداریم. شما خواهید دید ما اصلا به هیچ باشگاهی لطف نکرده ایم و کسانی که خط می خورند می توانند برای باشگاه شان بازی کنند.

ادامه دارد...