بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گزارش تصویری؛ استقبال از مربی و 2 بازیکن تیم ملی بانوان
شنبه, 26 آبان 1397 ساعت 12:22
گزارش تصویری؛ استقبال از مربی و 2 بازیکن تیم ملی بانوان
تیم ملی فوتبال بانوان در مرحله اول مقدماتی المپیک 2020 توکیو در مصاف با لبنان با نتیجه 8-0 پیروز شد و در بازی دوم با هنگ کنگ به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافت و به دوم دوم صعود کرد.

به گزارش "توپ 90"، مریم جهان نجاتی مربی و عارفه سید کاظمی و سارا ظهرابی دو بازیکن ملی پوش شهرداری سیرجان در ورود به سیرجان مورد استقبال مدیران شهری قرار گرفتند. البته تیم شهرداری سیرجان در ترکیب بیش از سه بازیکن ملی پوش دارد که این بازیکنان اهل شهرهای دیگر بودند و چند روزی برای استراحت به زادگاه های خویش برگشتند.

 


بازیکنان تیم ملی فوتبال از چند روز دیگر درگیر همراهی باشگاه های خود در بازی های لیگ برتر می شوند. سه بازیکن یاد شده هم درترکیب تیم شهرداری سیرجان در بازی های لیگ برتر به میدان خواهند آمد.


گفتنی است تیم ملی فوتبال بانوان به زودی به همراه یازده تیم دیگر در مرحله دوم انتخابی المیپک 2020 توکیو رقابت خود را آغاز خواهند کرد که ازاین جمع 4 تیم به مرحله سوم و نهایی راه پیدا خواهند کرد. در مرحله سوم و از جمع 8 تیم دو تیم جواز حضور درالمپیک را کسب خواهند کرد. البته سهمیه فوتبال بانوان آسیا در المپیک سه تیم است که ژاپن به عنوان میزبان حضورش در این بازی ها قطعی است.

 

 

 

 


عکس: امین شول