بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بعد از اینفانیتنو صحبت های دادکان هم پخش نشد
پنجشنبه, 24 آبان 1397 ساعت 12:55
بعد از اینفانیتنو صحبت های دادکان هم پخش نشد
عادل فردوسی پور در حاشیه سفر رئیس فیفا به تهران برای تماشای بازی پرسپولیس با کاشیما در دیدار پایانی لیگ قهرمانان آسیا مصاحبه اختصاصی با او انجام داد که این مصاحبه در برنامه اخیر 90 پخش نشد. 

به گزارش "توپ 90"، این اتفاق در حالی رخ داد که عادل فردوسی پور در برنامه این هفته نود و در ابتدا از مخاطبان خود خواسته بود پای برنامه بنشینند چرا که آیتم های متنوعی برای نمایش در نظر گرفته شده که یکی از آنها مصاحبه اختصاصی با اینفانتینو است. اما درادامه بدون هیچ اعتراضی! پخش آن را به برنامه بعدی و شاید هم برنامه های بعدی موکول کرد.


بعد از پخش نشدن صحبت های اینفانتینو دیروز هم یکی از برنامه های ورزشی موفق به پخش صحبت های محمد دادکان نشد. 


رئیس سابق فدراسیون فوتبال با تاییداین خبر می گوید:« شرط اول من این بود که صحبت‌های من بدون هیچ سانسوری پخش شود که این اتفاق به دلیل یکسری مسائل رخ نداد. در همین رابطه تهیه کننده برنامه با ارسال یک پیامک اعلام کرد که قادر به پخش گفت‌وگوی من نیست و من هم از اینجا اعلام می‌کنم که از پخش نشدن صحبت‌هایم خوشحال هستم و گلایه‌ای ندارم چرا که شرط من سانسور نشدن گفته‌هایم بود. حرف‌های دل مردم را زدم نه علیه کشورم و نه مسائل سیاسی صحبت نکرده‌ام. حرف‌های من در مورد مشکلات واقعی ورزش کشورم بود که به دلایلی مختلف پخش نشد.»