بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کریمی: اتفاق خاصی نیفتاد که دایی ناراحت باشد
پنجشنبه, 24 آبان 1397 ساعت 14:45
کریمی: اتفاق خاصی نیفتاد که دایی ناراحت باشد
هافبک تیم ماشین سازی اعتقاد دارد تیمش در نیم فصل دوم شرایط بهتری پیدا خواهد کرد.

به گزارش توپ 90، فرید بهزادی کریمی بعد از دیدار ماشین سازی و سایپا که به تساوی بدون گل به پایان رسید، عنوان کرد: ماشین سازی بازیکنان مصدوم زیادی دارد و تیم ما مقابل سایپا کمبود بازیکن داشت. حتی برخی نفراتی هم که در ترکیب حضور داشتند تا حدی آسیب دیده بودند و به همین دلیل و از طرفی کیفیت زمین شرایط تیم ماشین سازی در اواخر بازی تحلیل رفت.


وی ادامه داد: کیفیت زمین دستگردی شرایط بازی را به هم ریخته بود و هر ۲ تیم مجبور بودند زیر توپ بزنند‌ البته ماشین سازی بیشتر روی زمین بازی می کرد و موقعیت هایی هم خلق کردیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. با این وجود سایپا در لحظات پایانی ۲ موقعیت داشت که خوشبختانه از آنها بهره نبرد.


هافبک ماشین سازی درباره اعتراض های علی دایی به عملکرد داور بازی تاکید کرد: یکی از بازی هایی بود که بهترین عملکرد را از داور دیدم و علی صفایی خوب قضاوت کرد. صحنه خاصی درون محوطه جریمه ۲ تیم اتفاق نیفتاد که کادرفنی سایپا معترض باشد. داور به تمام صحنه ها نزدیک بود.


بهزادی کریمی درباره تقویت ماشین سازی در نیم فصل افزود:  این امر جزو تخصص مربی تیم است و با توجه به تجارب رضا مهاجری، او خوب می داند ماشین سازی در چه پست هایی نیاز به جذب بازیکن دارد.تیم ما در نیم فصل اول مصدومان زیادی داشت و انشاالله با ترمیم نقاط ضعف نیم فصل دوم را با قدرت ادامه دهیم.