بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 28 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز - ایندیانا پیسرز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

احتمال جدایی نکونام از نساجی مازندران
چهارشنبه, 23 آبان 1397 ساعت 19:10
احتمال جدایی نکونام از نساجی مازندران
جواد نکونام سرمربی حال حاضر تیم نساجی مازندران مورد توجه دو تیم لیگ برتری قرار گرفته و احتمال جدایی اش از این تیم وجود دارد.

به گزارش "توپ 90"،  تیم نساجی مازندران بعد از 24 سال با هدایت جواد نکونام به لیگ برتر صعود کرد و حالا با 11 امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار گرفته است و این توانایی را دارد با کسب امتیاز در سه بازی نسبتا آسان انتهایی خود به کمرکش جدول رسیده و رتبه تک رقمی به دست آورد.

اما خبر می‌رسد که سرمربی جوان نساجی قصد دارد با جدایی از این تیم مازندرانی کار خود را در دیگر تیم لیگ برتری دیگری ادامه دهد. اتفاقی که با توجه به پیشنهادات موجود برای نکونام دور از دسترس هم نیست. گویا کاپیتان سابق تیم ملی از تیمی که به تازگی سرمربی خود را از دست داده پیشنهاد جدی دریافت کرده و در حال محک زدن آن است. هم‌چنین دیگر تیم لیگ برتری که اواسط نیم فصل سرمربی خود را از برکنار و بعد از آن هم نتایج نسبتا متوسطی کسب کرد برای جذب نکونام پیشنهاداتی به وی ارائه داده و در انتظار جواب مثبت این مربی است.

هم‌چنین ناراحتی نکونام از مسئولان نساجی را هم می‌توان دلیل بر جدایی وی از نساجی دانست. گویا هنگامی که این تیم نتایج ضعیفی کسب کرده بود، باب مذاکره با دیگر مربی لیگ برتری باز شده و همین موضوع ناراحتی جواد نکونام را در پی داشته است. حال باید دید در ادامه و تا پایان نیم فصل این مربی جوان چه تصمیمی را اتخاذ می‌کند و کار خود در شمال کشور را ادامه می‌دهد یا به تیم دیگری منتقل خواهد شد.