بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تقدیر پرسپولیس از نساجی به خاطر پیام میهن دوستانه
چهارشنبه, 23 آبان 1397 ساعت 11:29
تقدیر پرسپولیس از نساجی به خاطر پیام میهن دوستانه
باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه ای از باشگاه نساجی به خاطر پیام صمیمانه برای موفقیت سرخ ها در لیگ قهرمانان آسیا، تشکر کرد.

به گزارش "توپ 90"، پس از نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و ناکامی این تیم از پیروزی برابر کاشیما آنتلرز و در شرایطی که هواداران تیم های مختلف مشغول کری خوانی بودند و حتی برخی پیشکسوتان و مدیران باشگاه هم در این کار نقش داشتند، هواداران تیم نساجی در شبکه های اجتماعی پیام های مختلف و مثبتی برای قرمزها می گذاشتند و در نهایت هم باشگاه نساجی با انتشار پیامی، به پرسپولیس خسته نباشید گفت.

در این پیام آمده بود: دوست داشتیم قهرمانی شما در آسیا را تبریک بگوییم اما از نظر همه ما این نایب قهرمانی با دستان خالی بسیار ارزشمند بود و کمتر از قهرمانی نبود. نیروی اراده و تلاش بازیکنان پرسپولیس باورنکردنی و ستودنی بود و همه شما باید به خود افتخار کنید که چنین نمایشی ارائه دادید. همچنین تبریک خالصانه ای هم به حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل، برانکو ایوانکوویچ سرمربی و تمامی دست اندرکاران و عوامل تیم پرسپولیس می‌گوییم که با همدلی و تلاش گروهی برای فوتبال ایران در آسیا آبروداری کردید. دست مریزاد و خسته نباشید.

اکنون باشگاه پرسپولیس پاسخ نساج ها را داده و حمیدرضا گرشاسبی ضمن تقدیر و تشکر از مازنی ها،  این پیام را حاوی حس میهن دوستانه و عشق نسبت به مردم و فوتبال دانست و ابراز امیدواری کرد، به جای رویکردهای خصمانه، با گسترش چنین رفتارهایی در فوتبال ایران، شاهد رواج بیش از پیش چنین حال و هوایی در سطح جامعه باشیم.

گرشاسبی همچنین در پایان برای باشگاه نساجی آرزوی موفقیت کرد. پیش تر در موضوع درگذشت هادی نوروزی و همچنین حضور هواداران نساجی در ورزشگاه آزادی نیز این دو باشگاه و هوادارانشان صمیمیت و نزدیکی خود را نشان داده بودند.