بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

استارت سپاهانی‌ها در غیاب سه چهره شاخص
سه شنبه, 22 آبان 1397 ساعت 19:08
استارت سپاهانی‌ها در غیاب سه چهره شاخص
تمرینات تیم فوتبال سپاهان پس از سه روز تعطیلی امروز در غیاب برخی بازیکنان خارجی تیم و همینطور امیرقلعه نویی از سر گرفته شد.

به گزارش "توپ 90"، تیم فوتبال سپاهان در آخرین دیدار خود موفق شد با کسب نتیجه ای مقتدرانه به سایپا در خانه سه گل بزند و حالا با 25 امتیاز به یک قدمی پدیده رسیده که 26 امتیازی است و صدر را در اختیار دارد.


پس از پیروزی برابر سایپا، امیرقلعه نویی با توجه به در پیش بودن فیفادی، تمرینات تیمش را تا سه شنبه تعطیل کرد و امروز بار دیگر سپاهانی ها دور هم جمع شدند و تمرینات را از سر گرفتند.


در تمرین امروز کومان بازیکن کروات-مجار سپاهان که برای دیدار با خانواده به مجارستان بازگشته، حضور نداشت؛ او به کشورش بازگشته تا به همراه فرزند کوچک و همسرش به ایران بازگردد؛ موضوعی که می تواند، سبب افزایش تمرکز او در مسابقات و ادامه روند خوبش شود.


دیگر بازیکن غائب سپاهانی ها در تمرین امروز، کی‌روش استنلی بود که از فرصت تعطیلات استفاده کرد و با توجه به علاقه ای که به ایرانگردی دارد، به شیراز رفت تا آثار باستانی این شهر را به همراه خانواده ببیند.


امیرقلعه نویی سرمربی سپاهان هم امشب به اصفهان بازخواهد گشت و از روز آینده تمرینات را زیر نظر می گیرد تا تیمش را آماده دیدار معوقه برابر پرسپولیس و همینطور ادامه رقابت های لیگ و جام حذفی کند.