بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 30 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ماموریت پرسپولیس؛ بازگشت از فینال به لیگ برتر
سه شنبه, 22 آبان 1397 ساعت 19:06
ماموریت پرسپولیس؛ بازگشت از فینال به لیگ برتر
برانکو ایوانکوویچ مدعی است نگرانی بابت بازگشت بازیکنان تیمش به لیگ برتر و کم شدن انگیزه‌های آنها ندارد.

به گزارش "توپ 90"، پرسپولیس با حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا اکنون باید رقابت خود در سطح فوتبال ایران و لیگ برتر دنبال کند. در کنار مصدومان پرتعداد این تیم، موضوع بعدی که برای سرخپوشان و هواداران این تیم نگران کننده است به کاهش انگیزه بازیکنان بعد از حضور در فینال آسیاست.


شاگردان برانکو ایوانکوویچ اکنون با دو بازی کمتر نسبت به دیگر بالانشین‌های جدول در رده چهارم جای گرفته‌اند و باید رقابت خود را برای فتح سومین جام پیاپی استارت بزند. سرمربی کروات اما مدعی است نگرانی بابت بازگشت این تیم به لیگ برتر و کاهش انگیزه بازیکنانش ندارد چرا که اکنون تیمش با شخصیت حضور در فینال آسیا، رقبای داخلی را به این واخواهد داشت تا با قدرت و ترس بیشتری برابر آنها حاضر شوند و بازیکنان تیمش نیز به دنبال این خواهند بود تا وجهه‌ای که کسب کرده‌اند را حفظ کنند.


برانکو ایوانکوویچ در این ارتباط به فارس گفته: من باوری دارم که شاید برای بقیه متفاوت باشد. الان برای ما آسیا تمام شد و بازیکنان باید به آینده و بازی‌های رو به جلو فکر کنند. من از منظری کار را می‌بینم که تیم به فینال آسیا رسیده و باید انگیزه بیشتری داشته باشد و در بازی‌ها پر توان‌تر ظاهر شود تا به همه نشان دهد که این تیم لایق و سزاوار حضور در فینال آسیا بوده است. همه باید بدانند که این تیم چطور فینالیست شده و حالا بازیکنان پرتوان‌تر از گذشته باید بازی کنند چرا که تجربه تیمم بیشتر از قبل شده است. در این شرایط شک ندارم که توانایی بازیکنانم بیشتر از قبل شده و با شرایط بهتری در لیگ بازی خواهیم کرد.


سرمربی سرخپوشان اما نگرانی خود بابت مصدومیت بازیکنان و کاهش انرژی شاگردانش را پنهان نمی‌کند و در اینباره می‌گوید: بله، با ۱۱ بازیکن کار کردن واقعاً سخت است اما با شناختی که به بازیکنانم دارند این را می‌گویم که به همه آنها ایمان دارم چون آنها امتحان خود را پیش از این پس داده‌اند. حالا ما به لیگ برگشتیم و باید با سپاهان، تراکتورسازی، ذوب‌آهن و ... رقابت کنیم که همگی آنها تیم‌های خوب و پرمهره‌ای هستند اما تیم من هم با تجربه است و این مسئله برای ما یک انگیزه به حساب می‌آید تا بهترین عملکردمان را نشان دهیم.