بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 2 - امپولی 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

زاهدی: برویم کارگری بهتر از بازی در ماشین‌سازی است
سه شنبه, 22 آبان 1397 ساعت 15:04
زاهدی: برویم کارگری بهتر از بازی در ماشین‌سازی است
مدافع ماشین سازی در آستانه جدال این تیم مقابل سایپا به گلایه از شرایط این تیم پرداخت و از مدیریت باشگاه خواست تا برخلاف تهدیدهای جریمه‌ای، فکری برای آینده تیم داشته باشد.

به گزارش "توپ 90"، ماشین سازی در این فصل با خرید امتیاز تیم گسترش فولاد تبریز در لیگ برتر حاضر شده است و در هفته‌های اخیر به جز جدال با داماش گیلان در جام حذفی، توانسته به نتایج خوبی در لیگ دست یابد. با این حال بی‌توجهی به مسائل مالی بازیکنان باعث شده تا آنها اکنون در آستانه نیم فصل به گلایه از این وضعیت بپردازند. مسیح زاهدی، مدافع موفق این فصل ماشین سازی در اینباره به ایلنا گفت: شرایط تیم اصلا خوب نیست و برخلاف چیزی که از بیرون به نظر می‌رسد و تیم خوب بازی می‌کند و خوب نتیجه می‌گیرد اوضاع تیم از داخل خیلی درب و داغان است. در حال حاضر 4-5 بازیکن تیم به دلیل مصدومیت نیستند و حتی جلوی استقلال هم چند نفر از جمله خود من با مصدومیت بازی کردیم و حالا در این شرایط کنعانی‌زادگان هم به تیم ملی دعوت شده و بنده خدا مهاجری نمی‌داند جلوی سایپا چطور 11 نفر به زمین بفرستد.


وی در مورد مسائل مالی باشگاه گفت: شاید باورتان نشود هنوز برخی از ما 50-60 درصد از فصل گذشته طلبکاریم و هر چه صحبت می‌کنیم می‌گویند می‌دهیم ولی خبری نمی‌شود. از بس با نصیرزاده جلسه گذاشتیم و صحبت کردیم زبان‌مان مو در آورد. بنده خدا آقای زنوزی همیشه از افراد خوش حساب بوده است و شنیده‌ام برخی از بازیکنان زمان مدیریت سمندر 130 درصد دریافتی داشتند ولی الان به زنوزی نمی‌گویند وضعیت از چه قرار است و وقتی از مدیر باشگاه می‌پرسد می‌گوید همه چیز عالی است. مطمئنم زنوزی هرچقدر تعهد داشته پرداخت کرده است ولی به دست بازیکن نمی‌رسد. باور کنید کل بودجه ماشین‌سازی 5 میلیارد هم نمی‌شود که این برای آقای زنوزی پول خرد است و اگر بداند طلبکاریم پرداخت می‌کند ولی موفق نشدیم با او صحبت کنیم و هربار او را دیده‌ایم در جمع بوده است و خصوصی نشده صحبت کنیم.


مدافع ماشین‌سازی ادامه داد: در حال حاضر فقط دروغ‌های قشنگ از مدیریت باشگاه و آقای نصیرزاده می‌شنویم و فقط منتظرند حرف بزنیم و بگویند جریمه می‌شوی. در قرارداد ما بند آورده‌اند که اگر علیه مدیریت صحبت کنید 20 درصد جریمه می‌شوید. منتظر است به جای شما بگوییم تو و او هم بگوید با من بد صحبت کردی و آنقدر جریمه می‌شوی. قراردادهای ما 4 نسخه 10 صفحه‌ای است که 4 بند آن برای بازیکن است و همه صفحه‌هایش برای باشگاه است که این کار را نکن و آن کار را نکن. دیگر برایم مهم نیست و از خدایم است که بگویند برو. کارگری هم بکنم بهتر از این شرایط است.


زاهدی در ادامه گفت: من اول فصل از چند تیم پیشنهاد داشتم ولی به باشگاه‌ها نامه می‌زنند و تهدید می‌کنند اگر فلان بازیکن را جذب کنی شکایت می‌کنیم. نساجی من را می‌خواست و با این تهدید‌ها پا پس کشید. چند بازیکن ما را با این شیوه اجازه ندادند جدا شود ولی از الان می‌گویم برای نیم فصل رضایت نامه می‌خواهم. اگر تا الان ماندیم و صحبتی نکردیم فقط به خاطر رضا مهاجری است هرچند نمی‌گذارند صدای ما به جایی برسد. یکی از بازیکنان ما مصاحبه کرد و کلی انتقاد کرد ولی صحبت‌هایش را حذف کردند و فقط تعریف و تمجید‌هایش را منتشر کردند. اگر قرار باشد اینطوری هوای هم دیگر را داشته باشند صدای بازیکن به جایی نمی‌رسد. اگر این وضعیت ادامه داشته باشد مصاحبه می‌کنم و خیلی مسائل را می‌گویم.
وی در رابطه با بازی‌های ماشین‌سازی هم گفت: در این شرایط ما رفتیم جلوی استقلال آنطور که دیدید بازی کردیم. تیمی که قرارداد یک بازیکنش به اندازه بودجه یک فصل تیم ما است. در حال حاضر هم زنده‌روح، خود من، سالاری و چند نفر دیگر مصدوم هستند و کنعانی‌زادگان هم رفت تیم ملی و باید با این شرایط به مصاف تیمی مثل سایپا برویم. ولی مطمئن باشید بازهم برای برد به زمین می‌رویم.
مدافع ماشین‌سازی در پایان گفت: بازهم از آقای زنوزی تشکر می‌کنم که دو تیم در تبریز دارد و آنها را به خوبی ساپورت می‌کند و تاکید می‌کنم مشکل از آقای زنوزی نیست و ایشان الان هم اگر بداند ما طلب داریم بلافاصله با ما تسویه می‌کند و مشکل از جای دیگر است.