بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 28 اسفند 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی امید عراق 0 - امید ایران 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سپاهان - تراکتور؛ دوئل ادامه‌دار هجومی ترین‌ها
جمعه, 18 آبان 1397 ساعت 17:25
سپاهان - تراکتور؛ دوئل ادامه‌دار هجومی ترین‌ها
تیم تراکتورسازی تبریز فرصت این را دارد که بتواند عنوان بهترین خط حمله لیگ را از سپاهان برباید.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان محمد تقوی در نیمه دوم بازی با ذوب آهن عملکرد بسیار خوبی داشتند و توانستند در فاصله 30 دقیقه چهار بار دروازه رشید مظاهری را باز کنند. لی اروین 3 گل زد و گل چهارم را هم مسعود شجاعی به ثمر رساند تا شمار گل های تیم تراکتور به عدد 21 برسد.

آن طرف دیگر تیم هجومی لیگ نیز در اصفهان موفق شده دو بار دروازه تیم سایپا را باز کند و با همین دو گل بالاتر از تیم تراکتورسازی در جدول رده بندی لیگ و جدول بهترین خطوط حمله قرار گرفته است.

البته تی تی ها نیز فرصت زدن گل های بعدی و رسیدن به رکورد سپاهان را دارند اما باید توجه داشت که هنوز یک نیمه از بازی شاگردان قلعه نوئی باقی مانده و همچنین آن ها یکبازی معوقه نیز دارند و می توانند رکورد خود را بهتر هم کنند.

تراکتور و سپاهان اکنون تنها تیم های لیگ هستند که تعداد گل های زده شان بیشتر از 20 است. آن ها تلاش می کنند پس از سه فصل متوالی عنوان بهترین خط حمله را از پرسپولیس بگیرند.

از حیث عملکرد دفاعی، وضعیت برای سپاهان بهتر است. آن ها در 11 بازی 9 گل خورده دارند اما تراکتور در 12 بازی 12 گل خورده و با میانگین یک گل خورده در هر بازی به مصاف رقبا می رود.