بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 23 اسفند 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کره‌ جنوبی 2 - کلمبیا 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کارلوس کی‌روش؛ صبح یکشنبه در تهران !
جمعه, 18 آبان 1397 ساعت 17:13
کارلوس کی‌روش؛ صبح یکشنبه در تهران !
مهم ترین کسی که در فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 حضور ندارد، سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران است که در کشور نیست و روز یکشنبه برای اردوی تیم ملی به ایران می آید.

به گزارش "توپ 90"، لیگ قهرمانان آسیا، مهم ترین تورنمنت سالانه فوتبال قاره کهن فردا آخرین روز ورژن 2018 خود را سپری می کند. اتفاق خوب برای فوتبال ایران این که به دلیل رسیدن پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان، اختتامیه این مسابقات و آخرین بازی آن در تهران و ورزشگاه آزادی برگزار می شود. جدا از اینکه یک تیم ایرانی در این موقعیت عالی شانس کسب عنوان قهرمانی آسیا را دارد، برگزاری این بازی مهم و میزبانی آن می تواند یکی از ویژه ترین اتفاقات دو دهه اخیر فوتبال ایران باشد.

از مدت ها قبل در خبرها شنیده ایم که میهمان های مختلفی از کشورهای گوناگون برای دیدار برگشت فینال آسیا به تهران می آیند. از رئیس و مهم ترین مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا تا اعضایی از یوفا و حتی مدیرانی از فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا. همچنین رؤسای فدراسیون های فوتبال حدود بیست کشور هم از جمله میهمانان ویژه این بازی خواهند بود.

اما فردا قطعا یک جای خالی در استادیوم آزادی و در میان میهمانان ویژه حس خواهد شد. مهم ترین خارجی فوتبال ایران، یعنی کارلوس کی روش، در این ضیافت مهم غایب خواهد بود و از روز یکشنبه برای اردوی تیم ملی به ایران می آید. کی روش در حالی این بازی مهم را از نزدیک نمی بیند، که حضورش در کنار سران فوتبال ایران به عنوان یک میزبان برای افراد شاخصی که پا به استادیوم آزادی می گذارند، یک پوئن مثبت به شمار می رفت و وجهه خوبی به نحوه میزبانی ایران از این دیدار می داد.

از طرفی حضور سرمربی تیم ملی در بازی یک تیم باشگاهی ایرانی که به بالاترین رده فوتبال آسیا و مهم ترین دیدار سال قاره کهن رسیده،  تا حدودی می توانست یک دلگرمی و مایه امیدواری برای بازیکنان این تیم باشد.

اما با این حال سرمربی تیم ملی از تماشای دیدار مهم و حساس فینال آسیا و همچنین بازی نهایی لیگ قهرمانان در بین میهمانان ویژه محروم هست و این شاید مهم ترین جای خالی در یکی از خاص ترین بازی های عمر ورزشگاه آزادی باشد.