بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 23 اسفند 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی امید عراق 0 - امید ایران 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اعتراض نساج‌ها به داوری بحث‌برانگیز(عکس)
جمعه, 18 آبان 1397 ساعت 16:37
اعتراض نساج‌ها به داوری بحث‌برانگیز(عکس)
اخراج مدافع نساجی در دقایق پایانی نیمه اول موجب اعتراضات شدید به داور این مسابقه شد.

به گزارش "توپ 90"، در حالی که نساجی مازندران با تک گل سید محمد میری در آستانه برتری در نیمه اول بازی برابر استقلال خوزستان بود، اخراج بحث برانگیز مدافع سرخ پوشان موجب شد اعتراض زیادی به سید مهدی مرجان‌زاده شود و از سوی دیگر شاگردان جواد نکونام کار سختی برای ادامه مسابقه داشته باشند.

در دقیقه ۴۴ که حامد لک به دلیل برخوردی که با یونس دلفی داشت و به دلیل آسیب دیدگی روی زمین افتاده بود، بازیکنان استقلال خوزستان به سمت او هجوم بردند تا به او اعتراض کنند که ابوالفضل علایی، مدافع سابق آبی‌های خوزستان و کنونی نساجی مقابل آنها ایستاد تا از بالا رفتن اعتراض‌ها جلوگیری کند.

مرجان‌زاده نیز که سریعا خود را به این قائله رساند، ابتدا علایی را لمس کرد که این مدافع هم برخورد کوچکی با بازیکن استقلال خوزستان داشت ولی داور مسابقه تشخیص داد برخورد جدی در این صحنه صورت گرفته و به همین خاطر به او کارت زرد دوم را نشان داد و از زمین اخراج کرد.

این اخراج بحث‌برانگیز موجب شد تا مربیان و بازیکنان نساجی اعتراض زیادی به مرجان‌زاده داشته باشند و فرشاد بختیاری، مربی بلند قامت و تنومند این تیم نیز سریعا وارد زمین شده تا اعتراض خود را به او نشان دهد.

دامنه اعتراضات به این داور تا پس از پایان سوت نیمه اول هم ادامه داشت و بختیاری در زمان خروج تیم داوری از زمین به سمت مرجان‌زاده رفت تا مجددا به اخراج علایی و ۱۰ نفره شدن نساجی معترض شود.

عکس‌ها از: معین نادری