بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 3 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه والیبال شهرداری ورامین 3 - فولاد سیرجان 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تقوی - نمازی؛ دوئل خارجکی‌ها در یادگار
پنجشنبه, 17 آبان 1397 ساعت 17:23
تقوی - نمازی؛ دوئل خارجکی‌ها در یادگار
فردا تراکتورسازی و ذوب آهن در حالی مقابل هم قرار می گیرند که سرمربیان این دو تیم اولین فصل حضور در لیگ ایران را تجربه می کنند.

به گزارش "توپ 90"، محمد تقوی و امید نمازی به همراه جواد نکونام تنها مربیانی هستند که اولین فصل مربیگری در لیگ برتر ایران را تجربه می کنند. تقوی ابتدا به عنوان دستیار جان توشاک به تبریز آمد اما پس از اخراج او به عنوان سرمربی موقت روی نیمکت تی تی ها نشست و حالا با کسب نتایج خوب، اعتماد مدیران باشگاه را بیش از هر زمان دیگری به خود جلب کرده است.

او که با کسب یک برد خارج از خانه موفق شد پس از مدت ها تراکتور را به جمع 3 تیم برتر ایران برساند، حالا باید یک رقیب سرسخت دیگر را از پیش رو بردارد. امید نمازی، حریف بعدی تقوی است؛ مربی که همچون سرمربی تراکتور برای اولین بار در لیگ برتر خلیج فارس مربیگری می کند و به دنبال رویاهایش در فوتبال اصفهان است.

تقوی و نمازی سال های سال در کشورهای مختلف کارهای فوتبالی را انجام می دادند و حالا باتجربه حاصل از کار در انگلستان، ایالات متحده و... به ایران آمده اند تا در قامت سرمربی به موفقیت برسند. نمازی بیشتر سال ها را در ایالات متحده سپری کرد اما در مقاطعی به عنوان مربی استیل آذین و دستیار کارلوس کی روش نیز منسوب شد. تقوی هم که کارشناس شبکه های مختلف تلویزیونی بود و هواداران فوتبال به خصوص استقلالی ها، از نظرات کارشناسی او استفاده می کردند.

این دو فردا تقابل جذابی را در ورزشگاه یادگار امام تبریز خواهند داشت و باتوجه به شرایط جدول و همچنین فشارهای موجود روی خودشان، ملزم به کسب سه امتیاز هستند.