بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 26 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایتالیا 0 - پرتغال 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رفیعی: خودم موهای سر شجاع را می‌زنم!
پنجشنبه, 17 آبان 1397 ساعت 16:06
رفیعی: خودم موهای سر شجاع را می‌زنم!
شرایط بازیکنان پرسپولیس، هافبک جدید این تیم را امیدوار کرده تا روز شنبه نمایش خوبی برابر نماینده ژاپن داشته باشند و به قهرمانی برسند.

سروش رفیعی در گفت‌وگو با "توپ 90" درباره دیدار پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در فینال لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: این مسابقه حساس‌ترین و مهم‌ترین بازی تاریخ پرسپولیس است و در این مقطع برای ما خیلی اهمیت دارد.

او ادامه داد: خیلی امیدوار هستم تیم قهرمان شود؛ الان هم در کنار بچه‌ها بودم، ناهار را کنار آنها خوردم، استراحت کردم و شرایط تیم را دیدم؛ خدا را شکر تمام شرایط خوب است؛ امیدوار هستم روز شنبه، تاریخی شود.

رفیعی درباره شکست بازی رفت پرسپولیس در ژاپن اظهار کرد: خیلی حرص و جوش خوردم چون تیم کاشیما آنتلرز در حد السد هم نبود ولی شاید یک مقدار خستگی بازیکنان و تغییر ساعت به ضرر تیم شد؛ البته یک مقدار هم این مسابقه فرق می‌کرد؛ بالاخره جو و شرایط فینال، متفاوت با سایر بازی‌ها است.

هافبک جدید پرسپولیس اضافه کرد: مطمئن باشید در تهران هم چنین شرایطی برای ژاپنی‌ها اتفاق می‌افتد؛ به هر حال بازی در ورزشگاه آزادی، آن هم با این مدت زمان پرواز تیم حریف که به ایران آمدند و خستگی دارند، روی کارشان تاثیر می‌گذارد.

رفیعی ابراز کرد: خیلی امیدوار هستم؛ اطمینان دارم بازیکنان نمایش فوق‌العاده‌ای دارند و هواداران پرسپولیس سنگ تمام می‌گذارند؛ خودم هم ۱۰۰ درصد در ورزشگاه خواهم بود و فکر می‌کنم روز استثنایی پیش روی همه ما خواهد بود.

او ادامه داد: به نظرم نیمه اول پرسپولیس یک یا دو گل می‌زند؛ اگر یک گل بزند که خیلی امیدوار کننده خواهد بود ولی اگر دو گل بزند، احتمالا کار تمام باشد و بازی را با اختلاف ببریم؛ البته این اتفاق به همین راحتی نیست و کار سختی خواهد بود؛ کاشیما تیم قدرتمندی است، به فینال رسیده و مسابقه رفت را برده است؛ از طرفی بازیکنان باهوش و خوبی دارد ولی به نظرم در آخر پرسپولیس نتیجه بگیرد.

سروش رفیعی که رابطه نزدیکی با شجاع خلیل‌زاده دارد، راجع به وعده این مدافع که عنوان کرده در صورت قهرمانی آسیا موهای سر خود را می‌تراشد، گفت: اصلا قرار است خودم ماشین اصلاح را به ورزشگاه بیاورم و بعد از بازی که پرسپولیس قهرمان شد، موهای سر شجاع را بزنم!

او عنوان کرد: ان‌شاالله تیم قهرمان شود، مردم خوشحال و شاد باشند و ما هم لذت ببریم که این اتفاق از هر چیز مهم‌تر است.