بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 8 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 1 - منچستریونایتد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پدیده شاید مقابل نفت به میدان نرود!
دوشنبه, 30 مهر 1397 ساعت 21:16
پدیده شاید مقابل نفت به میدان نرود!
به دلیل بدهی مالی به کمیته انضباطی شاید باشگاه پدیده مقابل نفت مسجدسلیمان به میدان نرود.

به گزارش "توپ 90"، تیم فوتبال پدیده مشهد با وجود صدرنشینی در لیگ برتر شرایط خوبی ندارد و این روزها با بحران‌های مالی متعددی دست و پنجه نرم می‌کند. در پی این مشکلات مالی حالا از مشهد خبر می‌رسد که شاید شاگردان یحیی گل‌ محمدی نتوانند مقابل نفت مسجدسلیمان به میدان بروند.

طبق برنامه اعلام شده تیم پدیده باید روز پنج‌شنبه در مسجدسلیمان به مصاف نفت این شهر برود،‌ اما به دلیل بدهی 237 میلیون تومانی به کمیته انضباطی در پی پرونده‌های انضباطی شاید تیم پدیده نتواند در این بازی به میدان برود یا اینکه اجازه پیدا نکند تا از بازیکنانی که امسال به این تیم پیوسته‌اند استفاده کند. کمیته انضباطی پیش از این مهلتی به باشگاه پدیده داده بود تا بدهی‌اش به این کمیته را بپردازد اما با پرداخت نشدن این پول حالا تیم پدیده در آستانه یک بحران جدی قرار گرفته است.

از طرف دیگر مسئولان باشگاه پدیده منتظر تصمیم استانداری و دستگاه قضایی استان خراسان هستند تا تکلیف واگذاری این باشگاه مشخص شود، از طرف دیگر چند روز قبل استاندار خراسان رضوی وعده داده بود که مشکلات باشگاه پدیده برطرف خواهد شد اما تا امروز این اتفاق رخ نداده است.

گفتنی است شهرداری مشهد و یک شرکت خصوصی خواهان خرید امتیاز باشگاه پدیده هستند اما نامشخص بودن مالکیت این باشگاه باعث شده تا نه تنها واگذاری انجام نشود، بلکه شهرداری مشهد کمک‌هایش به این باشگاه را هم قطع کند.