بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 1 - منچستریونایتد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گلزنی دشتی با دو پیراهن به حسینی (عکس)
دوشنبه, 30 مهر 1397 ساعت 18:30
گلزنی دشتی با دو پیراهن به حسینی (عکس)
علی دشتی در مقابل سایپا زننده زیباترین گل هفته به سید حسین حسینی بود، که فصل گذشته هم با پیراهن پارس جنوبی دروازه او را با ضربه ای تماشایی باز کرده بود.

به گزارش "توپ 90"، فصل گذشته در شرایطی استقلال به دیدار برابر پارس جنوبی جم در ورزشگاه تختی شهر جم رفت که آبی پوشان با منصوریان شرایط خوبی نداشتند و پارس جنوبی برای مطرح کردن نام خود از انگیزه بسیار زیادی برخوردار بود.


این مسابقه که یکی از دیدارهای فراموش نشدنی لیگ هفدهم بود، با برتری دو بر صفر شاگردان تارتارخاتمه یافت و علی دشتی و سالاروند هم زننده دو گل بازی بودند؛ در این بین اما گل علی دشتی که با ضربه ای چیپ وارد دروازه حسینی شد، به یادماندنی تر  از پنالتی دقایق پایانی سالاروند بود.


دشتی امسال به تیم سایپا پیوست و زیر نظر علی دایی توانسته شرایط خوبی برای خودش و تیمش رقم بزند و به نظر می رسد کار کردن زیر نظر دایی که به بال و پر دادن به بازیکنان جوان معروف است، شرایط او را بهتر از سال گذشته هم کرده ؛ او که تا حالا یکی از بهترین مهاجمان سایپا بوده، در مقابل استقلال هم از ابتدا وارد زمین شد و موفق شد گل اول بازی را با دریبل چهار بازیکن استقلال و گذر از میان آنها که چشم نواز بود و در فوتبال ایران کمتر دیده می شود، وارد دروازه حسینی کند تا برای دومین مرتبه در تقابل با این دروازه بان گلی زیبا ثبت کرده باشد و این گلر را در ثبت اولین کلین شین فصلش ناکام کند.

البته به روال سابق باز هم این بازیکن تکنیکی و سرعتی با گذشت دقایقی از نیمه دوم جای خود را به سلیمانی داد که تبحر بیشتر در بازی هوایی دارد.