بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 0 - ساسولو 0 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

روی خوش فوتبال به حسینی و دانشگر(عکس)
یکشنبه, 29 مهر 1397 ساعت 19:06
روی خوش فوتبال به حسینی و دانشگر(عکس)
همیشه جدال دو تیم تهرانی استقلال و سایپا جذابیت های خاص خودش را داشته است و این بار حتی زمین ناهموار تختی هم نتوانست، تماشاگران فوتبال را از دیدن یک بازی زیبا و پر برخورد محروم کند.

 به گزارش "توپ 90"، استقلال درحالی به مصاف سایپا می رفت که با دو پیروزی که از شهرمسجد سلیمان بدست آورده بود، روحیه ای به مراتب بهتر ازروزهای ابتدایی لیگ داشت. تعطیلی 20روزه لیگ برای باشگاه استقلال که حدود 13بازیکن در تیم های ملی داشت نمی توانست از نظر تاکتیکی مثمرثمر باشد، اما بنابه گفته های مربیان این تیم، آنها وقتی با تعداد نفرات کم تیمشان مواجه شدند، راهکار لازم را در تمرین های انفرادی دیدند. چون در طی یک جلسه تمرین به سختی می توان آن هارمونی مورد نظر را در تیم ایجاد کرد. استقلالی ها در این فاصله  20روزه، یک دیدار تدارکاتی هم با تیم امید های خود برگزار کردند که ما حصل آن دیدار بدون شک، بازگشت بازیکنی بود که اتفاقا یکی از گل های بازی را هم به ثمر رساند. محمد دانشگر که در آن بازی برای تبریزی یک پاس گل داد و در دیدار جمعه مقابل سایپا هم گل به موقعی را برای بازگشت استقلال به ثمر رساند. آخرین تصویری که از او به یاد  داشتیم اشتباهات واضحی  بود که در دیداررفت مقابل السد مرتکب شد و بعد از آن روز دیگر نامی از او نبود و عملا اکثر طرفداران استقلال را از داشتن جانشین شایسته ای برای مجید حسینی ناامید کرده بود .به جز او جمعه  سیدحسین حسینی هم بود که البته شاید اگر زودتر با شفر از در صلح در می آمد زودتر هم به ترکیب تیم برمی گشت.


این دو بازیکن بعد از ظهر جمعه با انگیزه و کاملا مثبت نمایش دادند. دانشگر با زدن گل تساوی در همان نیمه اول، انگیزه استقلال را برای جبران  نتیجه  به آنها بر گرداند و سید حسین حسینی  هم با واکنش خوبش در ثانیه های پایانی دیدار کار را  برای استقلال عملا درآورد تا فوتبال روی خوش خود را هم به این بازیکنان  جوان نشان دهد.


این مهمترین درس برای دو بازیکن جوان استقلال است اینکه قرار نیست در فوتبال در همیشه به روی یک پاشنه بچرخد.


عکس: امیرحسین خیرخواه