بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 0 - ساسولو 0 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

علی کریمی به سپاهان رسید؛ من مصدوم نیستم!
یکشنبه, 29 مهر 1397 ساعت 16:54
علی کریمی به سپاهان رسید؛ من مصدوم نیستم!
هافبک دفاعی آبی ها با بهترین فرم خود برابر تیم سابقش به میدان می رود.

به گزارش "توپ 90"، علی کریمی بعد از جدایی از سپاهان بعد از 10 هفته حالا دوباره برابر تیم سابق خود قرار می گیرد. کریمی که با سپاهان به فوتبال ایران معرفی شده بود، مقطع کوتاهی به فوتبال کرواسی رفت و در بازگشت دوباره پیراهن سپاهان را بر تن کرد اما فصل گذشته شرایط برای او به شکل فوق العاده ای رقم نخورد.


کریمی در پایان فصل و با حضور قلعه نویی بعد از چند جلسه مذاکره، از جمع سپاهانی ها جدا شد. هر چند دو طرف در جریان این جدایی از مصدومیت کمر علی کریمی صحبت نکردند اما شنیده ها حاکی از این بود که مصدومیت کریمی که مانع از حضور او در جام جهانی شد، در این جدایی تاثیر گذار بوده است.


استقلال اما برای جانشینی ابراهیمی به سراغ کریمی رفت و با حاشیه زیاد، این بازیکن به جمع آبی ها اضافه شد. کریمی در استقلال با گذشت زمان کوتاه تبدیل به بازیکنی محوری شده و یکی از مهره های اصلی شفر محسوب می شود.


کریمی با آمادگی کامل برای استقلال در بازی های گذشته به میدان رفته بود و در تنها غیبت او استقلال سنگین ترین شکست فصل خود را برابر السد تجربه کرده و مهره ای غیر قابل جانشین برای شفر است. کریمی از ابتدای فصل فقط در بازی السد را شکست داد و بدون توجه به حاشیه ابتدای فصل درباره مصدومیت حالا با بهترین آمادگی ممکن برای شفر برابر تیم سابق خود به میدان می رود.