بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 28 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 1 - منچستریونایتد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

از گرو انتظار گلزنی نداشته باشید
یکشنبه, 29 مهر 1397 ساعت 16:15
از گرو انتظار گلزنی نداشته باشید
مهاجم نیجریه‌ای استقلال شرایط سختی را در این تیم تجربه می کند.

به گزارش "توپ 90"، الحاجی گرو از همان زمانی که با استقلال قرارداد امضا کرد فشار زیادی را روی شانه های خود حس می کرد چون او به این تیم آمده بود تا مثل تیام ماشین گلزنی استقلال را روشن نگه دارد.


اما با گذشت چند بازی حالا با انتقاد زیاد هواداران استقلال روبرو شده است تا جایی که بسیاری از آنها اعتماد خود را به گرو از دست داده اند.


هرچند خیلی از کارشناسان فوتبال گرو را یک مهاجم ناکارآمد می دانند اما نباید فراموش کرد که این بازیکن فصل قبل در کنار قدوس روزهای طلایی را پشت سر می گذاشت تا جایی که مهاجم تیم ملی در پایان بازی با بولیوی ترجیح داد به این شکل از او تعریف کند: الحاجی خیلی کنار من دوید و خیلی کمک کرد من گل بزنم. خودش گل های زیادی نزد اما کمک کرد من گل های زیادی بزنم. فکر می کنم یک مهاجم تکنیکی اگر کنار باشد می تواند خیلی به موفقیت تیم کمک کند.


آنچه از صحبت های قدوس بیشتر از هرچیز دیگری مشخص است این است که گرو بازیکن تمام کننده نیست بلکه او یک مهاجم سایه است که می تواند برای مهاجم هدف بازیسازی و موقعیت سازی کند و بعید است شفر بدون شناخت سبک بازی او این بازیکن را خریداری کرده باشد.


مشکل گرو و دلیل اینکه هنوز نتوانسته در استقلال خود را نشان بدهد این است که استقلال فعلا یک مهاجم شش دانگ ندارد و به همین دلیل در هر دقیقه که گرو وارد زمین بازی می شود همه از او انتظار گل زدن دارد و در واقع درخشیدن او در گلزنی معنا می شود.


با این حساب شفر باید هرچه زودتر تکلیف مهاجم هدف تیمش را حل کند تا گرو بتواند در کنار او درخشش خود در ترکیب استقلال را آغاز کند.