بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 2 - امپولی 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

واکنش مربی استقلال به شایعه اخراج زکی‌پور از تمرین
یکشنبه, 29 مهر 1397 ساعت 11:35
واکنش مربی استقلال به شایعه اخراج زکی‌پور از تمرین
طاهری مربی استقلال شایعه اخراج زکی پور را تکذیب کرد.

به گزارش "توپ 90"، تمرین روز شنبه استقلال در زمین صنایع دفاع و برای بازیکنان ذخیره دیدار با سایپا برگزار شد. وینفرد شفر به دلیل سرما خوردگی شدید در این تمرین حضور نداشت و به همین دلیل بیژن طاهری نفر اول تمرین آبی پوشان بود.


مربی استقلال در واکنش به شایعه اخراج میلاد زکی پور در تمرین به دلیل درگیری با گرو، به فارس گفت: من زکی‌پور را اخراج کردم؟‌ اصلا بحث اخراج نبوده است و من از این موضوع تعجب می‌کنم. زکی‌پور در یک صحنه در بازی درون تیمی با گرو برخورد کرد که از ناحیه پا احساس ناراحتی می‌کرد. من هم گفتم بیرون بنشیند تا آسیب جدی نبیند.


وی در ادامه صحبت های خود افزود: اتفاقا روز گذشته ما تمرین خوبی داشتیم و خود بازیکنان از من خواستند در فوتبال درون تیمی 5 دقیقه بیشتر بازی کنیم من هم قبول کردم و در آن صحنه اصلا بحث درگیری و اخراج وجود نداشته که باعث چنین مسائلی شده است.نمی‌دانم چه کسی این حرف را زده ولی اصلا این موضوع درست نیست.


زکی پور بر اساس تصاویر منتشر شده در سایت باشگاه استقلال در تمرین حضور داشته و حضور و یا عدم حضور او در تمرین روز دوشنبه می تواند جزییات بیشتری از این موضوع را مشخص کند.