بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 30 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی تایلند 1 - چین 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خالدی: مثل آب خوردن برمی‌گردیم
شنبه, 28 مهر 1397 ساعت 15:08
خالدی: مثل آب خوردن برمی‌گردیم
مدافع چپ سایپا معتقد است روند نتایج خوب تیمش دوباره آغاز خواهد شد.

به گزارش "توپ 90"، امید خالدی درباره شکست دیروز سایپا مقابل استقلال گفت: ما خوب بازی کردیم و اصلا حقمان باخت نبود؛ موقعیت‌هایی داشتیم و می‌توانستیم به گل دوم برسیم، اما عکس این اتفاق افتاد؛ یک پنالتی هم روی یک سهل‌انگاری به وجود آمد و گل دوم را خوردیم؛ بعد از آن بازیکنان استقلال همگی دفاع کردند و ما هم فشار زیادی آوردیم ولی نتوانستیم گل بزنیم.

او ادامه داد: مثل آب خوردن به بالای جدول برمی‌گردیم؛ بیدی نیستیم که به این بادها بلرزیم؛ هنوز زمان زیادی تا پایان فصل مانده است؛ در ۶ مسابقه از نیم‌فصل اول و دیدارهای دور برگشت فرصت داریم و قطعا می‌توانیم به بالای جدول برسیم؛ خیلی راحت دوباره برمی‌گردیم و در جام حذفی هم شرایط خوبی داریم.

مدافع چپ سایپا در خصوص دیدار جام حذفی مقابل استقلال عنوان کرد: ان‌شاالله باخت دیروز را در جام حذفی جبران خواهیم کرد؛ تمام تلاش ما پیروزی برابر استقلال در جام حذفی است که امیدوار هستم این اتفاق بیافتد.

خالدی درباره دیدار هفته آینده مقابل پرسپولیس ابراز کرد: قطعا مسابقه سختی خواهد بود چون پرسپولیس شرایط روحی بهتری از سایر تیم‌ها دارد؛ دو سال است قهرمان شدند، جزو برترین‌های آسیا هستند و تیم خوب و یکدستی دارند؛ با تمام وجود به ادامه مسابقات فصل می‌رویم تا باخت دیروز را جبران کنیم.