بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال بوستون سلتیکس - ممفیس گریزلیز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازیکنان سپیدرود نمایش فوق‌العاده‌ای داشتند
جمعه, 27 مهر 1397 ساعت 18:43
بازیکنان سپیدرود نمایش فوق‌العاده‌ای داشتند
مربی تیم سپیدرود اعلام کرد تیمشان در بازی برابر ذوب‌آهن نمایش خوبی داشته و با بدشانسی از کسب برد غافل مانده‌اند.

به گزارش "توپ 90"،  علیرضا امامیفر مربی تیم سپیدرود در کنفرانس خبری بعد از دیدار تیمش با ذوب‎آهن شرکت کرد و گفت: بازی امروز برای ما دو نیمه متفاوت داشت. در تعطیلات تیم از شرایط مسابقه دور شد. در نیمه اول نتوانستیم خیلی خوب بازی کنیم. البته با تیمی بازی کردیم که 4 دوره در مسابقات آسیایی حضور داشت. در نیمه دوم تغییراتی ایجاد کردیم. دو بازیکن تیم امید خود را وارد زمین کردیم که سربلند هم شدند و فکر می کنم اگر به همین صورت ادامه دهیم شرایط خوب می شود. از نظر فیزیکی و تکنیکی پیشرفت تیم ما محسوس بود، چون خیلی تمرین کرده بودیم. توپ‌های ما به گل تبدیل نشد، اما فکر می‌کنم با حمایت هواداران صبور رشت اوضاع ما بهتر خواهد شد. از تیم داوری تشکر می‌کنم که بدون نقص قضاوت کردند.

امامی فر در ادامه گفت:‌ کادرفنی سپیدرود کاملاً با هم همکاری داشته و تسلط کاملی بر اوضاع داریم.ما یک تیم واقعی هستیم و وظایف تقسیم شده است. این بازی شرایط خاص خودش را داشت. در نیمه دوم متوجه شدیم با پاس‌های کوتاه نمی‌توانیم حریف خط هافبک ذوب‌آهن شویم و از همین رو به سمت پاس‌های بلند رفتیم و موقعیت‌های خوبی خلق کردیم که گل نشد. باید به روند تیم ما به چشم یه پروسه نگاه کرد. حدود دو ماه است که کار را در دست گرفته ایم و زمان زیادی نیست. چند مسئله را با هم جلو می‌بریم؛ هم در بخش بدنی و هم در بخش فنی خیلی باید کار کنیم.

امامی‌فر خاطرنشان کرد: تماشاگران ما را تشویق کردند و در نتیجه باید گفت که شرایط مان خوب بود. اظهار نظر درمورد مسائل فنی و بدنی تخصصی است و هر کسی نمی‌تواند در این خصوص اظهار نظر کند. میانگین سنی تیم ما را درنظر بگیرید و باید به گونه ای تمرین کنیم که مصدوم نشوند. ما باید برای یک پروسه یک ساله خود را آماده کنیم. کادر فنی تصمیم می‌گیرد که تیم در روز یک جلسه تمرین کند یا دو جلسه؛ ضمن اینکه در ادامه راه بازهم حدود 50 روز تطعیلات داریم. ما امروز عالی بودیم و باید از بازیکنان تشکر کنم.


وی ادامه داد: علی عزتی و علی عباسی به تمرینات برگشته اند و کمک خوبی خواهند بود. ما تا لحظه آخر با تفکرات حرفه‌ای کریمی پیش می‌رویم و ناامید نیستیم. تلاش خواهیم کرد تا سهمیه این تیم در لیگ برتر حفظ شود. امیدوارم شرایط روز به روز بهتر شود. برای دچار نشدن به سرنوشت تیم‌هایی مانند راه‌آهن و ... باید از این تیم حمایت شود.