بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاتحاد عربستان 1 - الوحده امارات 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

حاتم:‌ داور چهارم گفت به خاطر هند پنالتی گرفتیم!
جمعه, 27 مهر 1397 ساعت 18:14
حاتم:‌ داور چهارم گفت به خاطر هند پنالتی گرفتیم!
سرپرست تیم سایپا گفت: ما تابع تصمیم باشگاه هستیم و مسئولان باشگاه اعلام می کنند که در کدام زمین بازی کنیم.

به گزارش "توپ 90"، علی حاتم، سرپرست تیم فوتبال سایپا بعد از شکست تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: بازی خوبی بود. متاسفانه داور با تنشی که به بازی داد، جنب و جوش بازی را گرفت. فکر می کنم که داور روند بازی را تغییر داد. صحنه ای که پنالتی اعلام شد، ما معترض بودیم چون کمک داور هند گرفت! ما از داور چهارم پرسیدیم و گفتیم که هند نیست. داور چهارم 2، 3 بار اعلام کرد که هند شده است.


وی افزود: به این سمت آمدیم و از دوربین صداوسیما صحنه را دیدیم که اصلا هند نبود. به این خاطر اعتراض کردیم. وقتی چند ثانیه گذشت، نمی دانم از سوی چه کسی به داوران اعلام شد که هند نبوده و برخورد صورت گرفته است. آخر بازی از داور پرسیدیم که گفت هند نگرفتم و نظرش را برگرداند!


سرپرست سایپا درباره اینکه کیفیت زمین تختی پایین بود و این به تیمی مثل سایپا که روی زمین بازی می کند، ضربه زده؛ تصریح کرد: نمی گوییم چمن ورزشگاه مطلوب بوده اما همه زمین ها همین است. زمین کیفیت نداشت.


حاتم در پاسخ به این سوال که بهتر نبود در ورزشگاه آزادی بازی می کردید، گفت: ما هم از خدا می خواهیم که کیفیت زمین مطلوب باشد. با این حال ما تابع تصمیم باشگاه هستیم و مسئولان باشگاه اعلام می کنند که در کدام زمین بازی کنیم.