بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال بوستون سلتیکس - ممفیس گریزلیز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مهاجری: باید خوشحال باشیم مساوی کردیم
جمعه, 27 مهر 1397 ساعت 18:04
مهاجری: باید خوشحال باشیم مساوی کردیم
رضا مهاجری می گوید که حق تیمش 3 امتیاز بوده است ولی با این حال باید خوشحال باشند که حداقل یک امتیاز گرفته اند.

به گزارش "توپ 90"، رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان در نشست خبری گفت: در روزی که می‌توانستیم 3 امتیاز خوب بگیریم متاسفانه باید خوشحال باشیم دقایق پایانی در خانه بازی را مساوی کردیم. در دقایق ابتدایی صاحب موقعیت شدیم اما ساده گرفتن بازی توسط بچه‌ها، یک لحظه غفلت توسط گلر باعث شد تیم مقابل فوتبال بسته را به نمایش بگذارد. آنها دنبال یک امتیاز بودند که به آن رسیدند.


وی افزود: ما تا دقیقه 80 فوتبال خوبی را بازی کردیم اما متاسفانه مجبور شدیم روی فوتبال بلند متمرکز شویم و یک امتیاز را بگیریم. انتظار من از بچه‌ها بیشتر بود. باید قدر این فرصت‌ها را بدانیم که ندانستیم. باید با تلاش بیشتر نتایج خوب بگیریم.

مهاجری درباره اعتراضش به داوری در دقایق پایانی بازی، عنوان کرد:داور زحمت خود را کشیده اما باید نسبت به خواباندن بازی توسط حریف مدیریت خوبی می‌کرد. بازیکنان حریف بازی را خواباندند.

سرمربی ماشین‌سازی درباره دلیل عدم حضور اهل شاخه و هری فورستر، خاطرنشان کرد: اهل شاخه آسیب‌دیدگی داشت و نمی‌توانست بازی کند. درباره هری فورستر هم باید با باشگاه صحبت کنیم.