بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 0 - ساسولو 0 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سوالات فنی را از من و مالکیتی را از کریمی بپرسید
پنجشنبه, 26 مهر 1397 ساعت 20:14
سوالات فنی را از من و مالکیتی را از کریمی بپرسید
مربی تیم سپیدرود رشت گفت: با استفاده از تعطیلات لیگ روی ضعف‌های بدنی و تاکتیکی کار کرده‌ایم و وضعیت رو به پیشرفت است.

به گزارش "توپ 90" علیرضا امامیفر در کنفرانس خبری قبل از دیدار تیمش با سپیدرود گفت:


بعد از سه بازی خارج از خانه، در شرایط بهتری با ذوب آهن بازی داریم. با استفاده از تعطیلات لیگ روی ضعف‌های بدنی و تاکتیکی کار کرده‌ایم و وضعیت رو به پیشرفت است. به لحاظ آمار و اطلاعات نیز مسائلی را در مورد تیم خودمان و حریف درک کرده‌ایم و براساس این اطلاعات، تمرین را طراحی کرده‌ایم. بازیکنان از دو ماه پیش هم قسم شده‌اند که شرایط را بهبود بخشند. از نوع عملکرد بازیکنان در تمرین رضایت کامل داریم اما می‌دانیم آینده سختی در لیگ داریم.

امامی‌فر در ادامه گفت: با حمایت عاشقان و هواداران سپیدرود ناامید نخواهیم شد و مطمئن هستیم به هدفمان خواهیم رسید. فردا عزتی، شریفی، کریمی و فردوسی را به دلیل مصدومیت نداریم.


نکونام افزود: تیم ما کاملا شخصی است و توانایی جذب بازیکن با قرارداد آنچنانی را نداریم. امسال اولین حضورمان در لیگ برتر است و برنامه باشگاه این بود تا امسال و در نیم فصل اول نتایجی کسب کنیم که در نیم فصل دوم شرایط را بهبود ببخشیم. امسال به دنبال حفظ تیم در لیگ و سال‌های آینده کسب مقام هستیم.

سرمربی سپیدرود همچنین درباره ضعف تیمش در خط حمله توضیح داد: براساس موجودیت بازیکنان هدف‌گذاری کرده‌ایم. از نظر ما گل پنالتی هم گل است و گلزنی از این طریق نگران کننده نیست اما درتمرین‌ها، کارهای ترکیبی هم انجام شده است و نیاز به زمان داریم. نزدیک به 10 جلسه کار بدنسازی را انجام داده‌ایم و روی کارهای هجومی هم فکر کرده‌ایم.

امامی‌فر در پاسخ به این پرسش که مالکیت باشگاه را چه کسی برعهده دارد، بیان کرد: این موضوع قرار است به صورت مفصل در آینده گفته شود. آقای کریمی این موضوعات را در مصاحبه‌ای خواهند گفت و امروز به نشست خبری آمده ام که در مورد مسائل فنی صحبت کنم.