بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 1 - منچستریونایتد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نکونام با تمام سربازهایش برابر ژنرال
چهارشنبه, 25 مهر 1397 ساعت 17:29
نکونام با تمام سربازهایش برابر ژنرال
تیم نساجی مازندران با بهره مندی از تمام بازیکنان خود به مصاف سپاهان اصفهان می‌رود و به دنبال گرفتن انتقام از شاگردان قلعه نویی است.

به گزارش "توپ 90"، از هفته نهم مسابقات لیگ برتر تیم نساجی مازندران در دیدار خراج از خانه خود به دیدار سپاهان اصفهان می‌رود و به دنبال این است با کسب نتیجه لازم از این مسابقه، انتقام حذف تلخ از جام حذفی را بگیرد.


اما یکی از معضلاتی که نساجی در بازی گذشته برابر سپاهان درگیر آن شد، مصدومیت هفت بازیکنش قبل از بازی بود. مسئله‌ای که دست جواد نکونام برای چیدن بازیکنان در زمین را تنگ کرد. حالا او برای مسابقه لیگ برتری خود تمام بازیکنانش را در اختیار دارد. مهرداد عبدی، نظری، دیوسالار و چند بازیکن جوان دیگر این تیم جام حذفی را به علت سرماخوردگی یا مصدومیت از دست دادند و حالا برای جدال با زردپوشان آماده هستند و همراه با نساجی به اصفهان سفر کرده‌اند.


نساج‌ها تا به اینجای لیگ برتر عملکرد نسبتا متوسطی داشتند و از هشت دیدار تنها هفت امتیاز کسب کرده و در رده سیزدهم حضور دارند. البته آن‌ها تا به اینجا لیگ قرعه سختی داشته و با تیم‌های مدعی رو به رو شدند. حال باید دید در ادامه لیگ چه عملکردی از خود به جا گذاشته و چه رتبه‌ای در پایان نیم فصل  به دست می‌آورند.