بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 28 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 1 - منچستریونایتد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رکوردزنی سعودی ها در شب تاریخی کینگ عبدالله (عکس)
چهارشنبه, 25 مهر 1397 ساعت 15:37
رکوردزنی سعودی ها در شب تاریخی کینگ عبدالله (عکس)
ورزشگاه ملک عبدالله شب گذشته میزبان فینال تورنمنت چهارجانبه سوپرکلاسیکو بود؛ دیداری که بین برزیل و آرژانتین برگزار شد.

به گزارش "توپ 90"، در شبی که ایران مقابل بولیوی به برتری رسید، سعودی ها نظاره گر نمایش جذاب نیمار، دیبالا، فیرمینو و دیگر ستاره های برزیل و آرژانتین بودند. ستاره هایی که در بهترین تیم های باشگاهی دنیا حضور دارند و بدون شک حضورشان در عربستان، اتفاق بزرگی برای فوتبال این کشور محسوب می شود.

این بازی در ورزشگاه زیبای ملک عبدالله جده برگزار شد، ورزشگاهی که 62345 نفر گنجایش دارد. شب گذشته تمام صندلی های ورزشگاه به تسخیر هواداران عربستانی درآمد و آن ها با شور و شوق بسیار پیراهن و پرچم تیم های مورد علاقه شان را بر دست گرفتند و به تماشای این بازی نشستند. حضور این تعداد هوادار رکورد تعداد هواداران در این ورزشگاه را هم شکست. در ابتدای بازی نیز که موزاییکی جالبی نمایش داده شد. این دیدار در پایان با پیروزی برزیل خاتمه یافت.

استادیوم «کینگ عبدالله اسپورت سیتی» یکی از مدرن ترین ورزشگاه های عربستان و حتی خاورمیانه است که سال 2014 با هزینه ای نزدیک به 560 میلیون دلار ساخته شد و در ماه های اخیر از مسابقات بزرگ فوتبالی و غیر فوتبالی میزبانی کرده است.

همین چند ماه پیش بازی رویال رامبل WWE در آن برگزار شد، دیداری که برای کمپانی معروف کشتی کج اهمیت بسیاری دارد و همچنین هواداران زیادی هم از آن دیدن می کنند که این بار سعودی ها شانس میزبانی و تماشایش را داشتند. پیش از آن هم مسابقات حساس بوکس در آن برگزار شد و به نظر می رسد مسئولان ورزش عربستان عزم راسخی برای برگزاری مسابقات بین المللی حساس در کشورشان دارند.