بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 30 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناپولی 2 - لاتزیو 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ایلی استان: سروش قطعا به ما کمک می کند
چهارشنبه, 25 مهر 1397 ساعت 14:28
ایلی استان: سروش قطعا به ما کمک می کند
سرمربی تیم فولاد خوزستان با اشاره به پیشرفت های تیمش در مدتهای اخیر، ابراز امیدواری کرد فولاد در یک بازی زیبا پدیده را شکست دهد.

به گزارش توپ 90، ایلی استان در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل پدیده گفت: بابت حضور در مشهد خوشحال هستم. 2 هفته قبل مقابل پدیده 120 دقیقه بازی خوبی انجام دادیم و دیدار پرگلی شد که گل‌های زیادی هم به ثمر نرسید. خودمان را آماده بازی فردا کردیم. نمی‌توانم نتیجه را پیش‌بینی کنم اما می‌گویم بازی فردا زیبا خواهد بود.

او درباره غایبان تیمش گفت: حسن بیت‌سعید و تارتار محروم هستند. ایوب والی و صابر حردانی هم مصدوم هستند و در این بازی آنها را در اختیار نداریم.

ایلی استان در مورد وضعیت سروش رفیعی خاطرنشان کرد: رفیعی با تیم عازم مشهد شده است‌. او یک مقدار دیر به تیم ملحق شد. مصدومیت رفیعی برطرف شده و در مورد اینکه آیا او فردا بازی کند یا نه ما تصمیم گیری می‌کنیم. در کل رفیعی بازیکن بسیار خوبی است که می‌تواند در ادامه کار به ما کمک کند.

سرمربی فولاد در مورد اینکه بعد از جام حذفی در نشست خبری اعلام کرد که روز به روز بهتر می‌شوند و نیاز به صبر دارند آیا مسئولان برای رسیدن فولاد به شرایط مطلوب صبر می‌کنند،  خاطرنشان کرد: ما این دو هفته را پشت سر گذاشتیم و خوشحال  بودیم که مقابل پدیده در جام حذفی با وجود باخت خوب کار کردیم. تغییرات در حال نتیجه دادن است. امیدوارم فردا بازی خوبی مقابل پدیده به نمایش بگذاریم و مردم از دیدن این بازی لذت ببرند. ما در بازی قبل به دلایلی بیشماری بازنده شدیم. یکی از این دلایل اشتباهات زیاد بازیکنان خودمان بود. یک دلیل دیگر هم به اشتباهات داور مخصوصا اشتباه او روی گل اول باز می‌گشت. امیدوارم دیگر این اتفاقات رخ ندهد و تیم ما‌ فردا شرایط خوبی در بازی داشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که در بازی جام حذفی مقابل پدیده دفاع فولاد جلو بازی می‌کرد و همین عامل منجر به شکست این تیم شد، خاطرنشان کرد: حرف شما را قبول دارم. بعد از اینکه بازی به تساوی دو بر دو رسید ما گفتیم یا هیچ چیز یا همه چیز، به همین خاطر جلو کشیدیم تا برنده شویم. در همین حین روی یک ضد حمله گل سوم را دریافت کردیم و حذف شدیم. در مورد بازی فردا ترکیب ما محرمانه است و نمی‌توانم چیزی در مورد آن بگویم.  فردا شما نحوه بازی ما را می‌بینید.

استان درباره مصدومان فولاد توضیحات کامل تری داد: مهم این است که کرمی الان در کنار ما حضور دارد و فردا مشخص می‌شود آیا او می‌تواند با توجه به شرایطی که دارد بازی کند یا نه.‌ در مورد پیمان شیرزادی هم وضعیت همینطور است. شیرازدی هم به تازگی مصدومیت را پشت سر گذاشته است. امشب با کادرفنی در مورد ترکیب تیم تصمیم گیری می‌کنیم. از بازگشت شیرزادی خوشحال هستیم. ما مدت‌ها دفاع چپ نداشتیم. امیدوارم فردا شرایط به شکلی پیش برود که بازی محکمی را از سوی دو تیم نظاره کنیم.