بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 3 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه والیبال شهرداری ورامین 3 - فولاد سیرجان 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کنفرانس خبری پرسپولیس _ نود ارومیه
چهارشنبه, 25 مهر 1397 ساعت 13:32
کنفرانس خبری پرسپولیس _ نود ارومیه
سرمربی پرسپولیس در اولین دیدار تیمش در جام حذفی با حضور در نشست خبری به تشریح شرایط تیمش پرداخت.

به گزارش “توپ 90”، برانکو ایوانکوویچ در شرایطی که پرسپولیس باید در اولین گام جام حذفی به مصاف حریف دسته اولی خود برود با حضور دز نشست خبری به تشریح شرایط تیمش پرداخت.

سرمربی سرخپوشان در ابتدای صحبت هایش گفت: بعد از استراحتی کوتاه به مسابقات برگشتیم. فردا اولین بازی را خواهیم داشت مقابل نود ارومیه. از این واقعیت نمی توانیم فرار کنیم که سه شنبه بازی مهمی داریم. تجربه تلخی از جام حذفی داریم. قبلا از قشقایی باختیم و پارسال هم در ضربات پنالتی حذف شدیم. هیچ تیمی را دست کم نمیگیریم. بازی نیمه نهایی لیگ‌ قهرمانان را در پیش دازیم اما هم ما و هم هواداران انتظارات برد بیشتر را دارند. اول فصل گفتم که انتظار ما بردن هر چه بیشتر بازی هاست و این به معنای بردن لیگ برتر ، جام حذفی و قهرمانان آسیاست.

وی ادامه داد: می دانم فردا چه در انتظار ماست. تیمی که فصل را بد شروع کرد اما در چهار بازی خوب بود. بازی با تیم‌هایی که در بالای جدول بودند و آخرین بازی را یک بر صفر بردند. در چهار بازی اخیر یک گل دریافت کردند و انتظار یک بازی پر تعصب و شوق و احساسی هستیم. ما خیلی برابر این موقعیت قرار گرفتیم مثل فضل گذشته و بازی مقابل بادران.

برانکو با تشریح شرایط تیمش گفت: مهم این است که پیش از نبرد با السد به بردها ادامه دهیم. با بهترین ترکیب و قدرتمند به میدان می رویم. بیرانوند و بشار و امید عالیشاه در کنار ماهینی که از دست رفته و مصدوم است نخواهند بود. او هفته آینده جراحی می کند و با ترکیب فعلی به میدان خواهیم نرفت.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به اینکه به جوانان تیمش میدان خواهد داد گفت: بله، مقابل السد بازیکنانی بازی کردند که در لیگ‌ قهرمانان آسیا دقایق بیشتری نسبت به لیگ برتر بازی کردند. مثل آدام همتی، علوان ژاده و سعید حسین پور. من هیچ ترسی ندارم و بیشترین اعتماد را به آنها داریم. این فوتبال است و اینجا پرسپولیس است. خوشحالم که این جوانان عملکرد خوبی داشتند و اعتماد را برآورده کردند. باژیکنان از همه مهمتر هستند و تبریکات باید متوجه آنها باشد. در مورد السد ما یک قدم کوچک بزداشتیم و دیدید که این تیم مقابل استقلال چطور عمل کرد. من پیش از الدحیل هم گفتم که نتیجه یک هیچ به نفع آنها یا ما هیچ تفاوتی ندارد و در انتظار نیمه دوم هستیم. می دانم که اکنون السد شاید مهمتر باشد اما ما فردا با نود ارومیه بازی دازیم.

برانکو در مورد حضور احتمالی ربیع خواه کفت: او فردا صد در صد روی نیمکت خواهد بود. خوشحالم که به جمع ما بازگشت. از نظر پزشکی ایشان سالم است و نیاز به عبور از ترس و سلامت و ذهنیت ورزشی دارد. خوشحابم که به کادر اصلی وارد می شود.

ادامه دارد.....