بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 1 - منچستریونایتد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چه کسی جای بهرام شفیع را در هاکی گرفت؟
چهارشنبه, 25 مهر 1397 ساعت 13:06
چه کسی جای بهرام شفیع را در هاکی گرفت؟
نایب رییس فدراسیون هاکی از سوی وزارت ورزش به عنوان سرپرست این فدراسیون جای مرحوم بهرام شفیع را گرفت.

به گزارش "توپ 90"، با اینکه بهرام شفیع هم نامش جزو مدیران بازنشسته قرار گرفته بود، زودتر از اینکه وزارت ورزش برای انتخاب جانشین او در فدراسیون هاکی اقدام کند، از دنیا رفت. این مجری باسابقه که سال های زیادی به عنوان رییس فدراسیون هاکی فعالیت می کرد و تیم ملی این رشته در بخش سالنی در دوره او به افتخارات زیادی در سطح آسیا و حتی جهان رسید؛ اگرچه در بخش چمنی هاکی قدرت قابل ملاحظه ای نداشت.


روز گذشته وزارت ورزش علاوه بر اینکه سرپرست ۳ فدراسیونی که با روسای بازنشسته اداره می شدند را معرفی کرد، چند روز بعد از فوت بهرام شفیع جانشین او را هم منصوب کرد.


حسن اباذری، نایب رییس فدراسیون هاکی که از سوی خود بهرام شفیع انتخاب شده بود؛ حالا باید به جای رییس فقید این فدراسیون بنشیند. اباذری که خودش جزو داوران بین المللی رشته هاکی به حساب می آید، با این رشته کاملا آشناست و می تواند راهی که بهرام شفیع داشت را ادامه دهد.


البته آنطور که داورزنی اعلام کرده سرپرست فدراسیون ها حق نام نویسی در انتخابات را ندارند و بدین ترتیب اباذری نمی تواند برای ریاست کاندیدا شود. باید دید انتخابات فدراسیون هاکی چه زمانی برگزار و در نهایت چه کسی جانشین بهرام شفیع خواهد شد.