بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال بوستون سلتیکس - ممفیس گریزلیز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پای رئیس کمیته داوران به بازی حساس رشت باز شد
چهارشنبه, 25 مهر 1397 ساعت 12:21
پای رئیس کمیته داوران به بازی حساس رشت باز شد
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال خودش در این هفته یکی از بازی های مهم لیگ هفته نهم را نظارت خواهد کرد.

به گزارش" توپ 90" فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال ، شخصا به عنوان ناظر بازی دو تیم سپیدرود و ذوب آهن در رشت فعالیت خواهد کرد. بعد از اینکه باشگاه اصفهانی ذوب آهن طی هفته های اخیر نسبت به قضاوت بازی هایش اعتراض داشت حالا رئیس کمیته داوران به رشت خواهد رفت تا ناظر بازی این تیم باشد.


ذوب آهن روز جمعه در رشت میهمان تیم سپیدرود است و حساسیت این بازی باعث شده که حتی پای رئیس کمیته داوران به نظارت باز شود. حساسیت و اهمیت این بازی از آن جهت مشخص می شود که بدانیم سپیدورد با علی کریمی به دنبال کسب اولین برد خود است. سه امتیازی که ارزش بسیار زیادی برای این تیم دارد و همین کار ذوب آهنی که خودش برای فرار از شرایطی که در آن قرار دارد بسیار سخت می کند. ذوب آهن که امسال تغییرات زیادی را در تیمش ایجاد کرده در حال حاضر در رده هشتم است و این نتیجه برای نایب قهرمان دوره قبل مسابقات نتیجه خوبی به شمار نمی آید.


با این وصف داوری بازی دوتیم سپیدرود و ذوب آهن می تواند حساسیت های خاص خودش را داشته باشد. قضاوت این بازی را رضا کرمانشاهی بر عهده دارد قطعا با توجه به شرایط آب و هوایی اینروزهای رشت این بازی می تواند یک بازی بسیار دشوار برای تیم داوری باشد.