بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال بوستون سلتیکس - ممفیس گریزلیز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

عکس قدیمی از دیدار کی روش با شاگردان کرانچار
چهارشنبه, 25 مهر 1397 ساعت 11:41
عکس قدیمی از دیدار کی روش با شاگردان کرانچار
حمید استیلی، مدیر تیم ملی امید پیشنهاد برگزاری بازی دوستانه با تیم ملی را به فدراسیون فوتبال داده است و بر این باور است این بازی می تواند باعث نزدیکی کادر فنی دو تیم شود.

به گزارش "توپ 90"، کارلوس کی روش فعلا واکنشی به این درخواست نشان نداده است اما این بازی در فیفا دی بعدی امکان پذیر نخواهد بود به این خاطر که تیم ملی در اردوی بعدی بازی با تیم های ترینیدا و توباگو و ونزوئلا در تاریخ های 24 و 29 آبان ماه را برنامه ریزی کرده است و البته تیم امید هم برای برپایی اردو و بازی با تیم عمان راهی این کشور خواهد شد.


اما جالب است بدانید کارلوس کی روش در گذشته به دفعات در اردوی همین تیم که آن روزها تیم ملی جوانان بود حاضر شد و یک بازی دوستانه هم با آنها انجام داد که در این بازی تیم ملی با سه گل پیروز شد.


بیشتر نفرات تیم ملی جوانان در جام جهانی زیر 20 سال در سال 2017 به تیم ملی امید راه پیدا کرده اند و هم اکنون شاگردان کرانچار هستند. کارلوس کی روش از تیم ملی جوانان در گذشته نیما میرزازاد و امید نورافکن را به اردوی تیم ملی فرا خوانده بود. نیما هم اکنون دروازه بان تیم نساجی است و امید نورافکن هم در تیم شارلروا توپ می زند.


جالب اینکه بدانید کارلوس کی روش بارها و بارها در گذشته در اردوی تیم ملی جوانان حاضر شد و برای آنها صحبت کرد.