بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 28 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 1 - منچستریونایتد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

حاج‌صفی می‌توانست با گل برگردد(عکس)
چهارشنبه, 25 مهر 1397 ساعت 10:20
حاج‌صفی می‌توانست با گل برگردد(عکس)
کاپیتان ایران بعد از جام جهانی روسیه دوباره در بازی امشب مقابل بولیوی به ترکیب تیم ملی بازگشت و حضور کامل در زمین داشت.

به گزارش "توپ 90"، احسان حاج‌صفی همواره یکی از مهره‌های مورد اعتماد کارلوس کی‌روش بوده که در هر سه مسابقه تیم ملی در جام جهانی نیز حضور ثابت داشت ولی کاپیتان سوم ملی پوشان ایران پس از رقابت‌های ۲۰۱۸ روسیه تیم باشگاهی خود را مشخص نکرد و در دیدار دوستانه برابر ازبکستان هم به میدان نرفت.

حاج‌صفی پس از پیوستن به تراکتورسازی، در هر دو مسابقه اخیر باشگاه جدیدش برابر پدیده و استقلال به میدان رفت و نمایش خوبی در این دیدارها ارائه داد تا امشب در بازی تدارکاتی تیم ملی برابر بولیوی دوباره به ترکیب ایران برگردد و با نیمکت‌نشین کردن میلاد محمدی، در سمت چپ خط دفاعی به کار گرفته شود.

او که امشب نود و هشتمین بازی ملی خود را پشت سر می‌گذاشت، در کنار نمایش خوب و مستحکمی که در خط دفاعی برابر مهاجمان بولیوی داشت، در نیمه اول با ارسال خود موقعیت گلزنی برای علیرضا جهانبخش فراهم کرد که این بازیکن نتوانست از این فرصت بهره ببرد و دومین گل خود را به ثمر برساند.

در نیمه دوم حاج‌صفی نفوذهای زیادی از سمت چپ زمین انجام نداد، اما در دقیقه ۷۲ بهترین فرصت را داشت تا در بازگشت به ترکیب تیم ملی گلزنی کند ولی او از موقعیت خوبی که پس از ریباند ضربه سر مهدی ترابی داشت، بهره لازم را نبرد و در شرایط تک به تک توپ را با کمترین فاصله از دروازه بولیوی به بیرون زد.

عکس از: امیرحسین خیرخواه