بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال بوستون سلتیکس - ممفیس گریزلیز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آخرین اخبار از السد پیش از تقابل با پرسپولیس
دوشنبه, 23 مهر 1397 ساعت 19:29
آخرین اخبار از السد پیش از تقابل با پرسپولیس
شاگردان فریرا با توجه به تعطیلی لیگ ستارگان و حضور ملی‌پوشان در اردوهای تیم‌های ملی، تمرینات خود را برای تقابل با پرسپولیس دنبال می‌کنند.

به گزارش "توپ 90"، السد قطر که در بازی رفت مرحله نیمه نهایی در زمین خود مقابل پرسپولیس با تک گل علیپور شکست خورده، تمرینات خود برای آماده سازی بازی برگشت را در غیاب 5 ملی پوش دنبال می‌کند.


حسن هیدوس، طارق سلمان و سالم الهاجری در اردوی تیم ملی قطر راهی تاشکند شده‌اند تا در جدال تدارکاتی برابر ازبکستان قرار گیرند.


بغداد بونجاح، خوخی عبدالکریم و پدرو میگوئیل نیز قرار است بعد از اتمام دیدارهای تیم‌های ملی خود روز پنجشنبه به اردوی السد قطر بازگردند تا نفرات اسوالدو فریرا برای جدال با پرسپولیس تکمیل شود.


السد قطر با توجه به محرومیت سعد الشیب، برای بازی برگشت باید روی عملکرد مثبت مشعل برشام، دروازه‌بان جوان خود تکیه کند. دروازه‌بانی که در بازی مقابل استقلال در مرحله یک چهارم نشان داد از تجربه بالایی برخوردار نیست. اتفاقی که باعث شده تا کادرفنی این تیم طی روزهای اخیر تمرینات مستمری را برای او در نظر بگیرند تا از نظر ذهنی و کیفی او را مهیای این جدال کنند.


کاروان السد احتمالا روز یکشنبه به تهران خواهد آمد تا خود را برای بازی روز یکم آبان برابر پرسپولیس در استادیوم آزادی مهیا کند.