بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 28 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 1 - منچستریونایتد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رکورددار آسیا بالاخره گلر شد (عکس)
دوشنبه, 23 مهر 1397 ساعت 15:32
رکورددار آسیا بالاخره گلر شد (عکس)
تمرین تیم فوتبال خبرنگاران ایران با حضور قهرمانانان جهان و المپیک و برخی از مدیران فدراسیون فوتبال و تیم فوتبال استقلال تهران برگزار شد.

به گزارش "توپ 90"، در این تمرین که شب گذشته و زیر بارش باران برگزار شد،   احسان حدادی نایب قهرمان المپیک لندن و  دارنده 4 مدال طلای بازی‌های آسیایی در رشته پرتاب دیسک، حسین توکلی قهرمان المپیک و جهان، امیرمهدی علوی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال و محمد زرندی مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال استقلال تهران حضور داشتند.


نکته جالب توجه در این تمرین این بود که احسان حدادی در جریان بازی درون تیمی، مسئولیت حراست از دروازه تیم زرد را برعهده گرفت. قهرمان آسیا در نیمه نخست نیز بارها مقابل حملات تیم رقیب قرار گرفت و با واکنش‌های جالب توجه خود، به‌نوعی کلین شیت کرد.


همچنین پرتاب‌های دست او در زمان شروع مجدد بازی، بسیار جالب توجه بود و به راحتی از خط نیمه عبور می‌کرد یا به 18 قدم دروازه حریف می‌رسید.


پیش از آغاز این تمرین، حسین توکلی چهره مطرح وزنه‌برداری ایران و جهان که مدال طلای رقابتهای المپیک آتن را در کارنامه افتخاراتش دارد، چند پنالتی به احسان حدادی زد که صحنه‌ جالب توجهی را ایجاد کرده بود.


در جریان این تمرین  امیرمهدی علوی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال و محمد زرندی مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال استقلال تهران نیز در جمع خبرنگاران حضور یافته و دقایقی با اعضای این تیم گفتگو کردند.


در پایان این تمرین، احسان حدادی ضمن ابراز خرسندی از حضور و تمرین در کنار خبرنگاران رسانه‌های مختلف، اعلام کرد که برای نخستین بار بود که در زمین چمن بازی و دروازه‌بانی کرده است.


وی همچنین اعلام کرد بزودی تمریناتش را برای افتخار آفرینی در صحنه‌های جهانی خصوصا رقابتهای المپیک 2020 ژاپن آغاز خواهد کرد.


از سوی دیگر، حسین توکلی هم از حضورش در تمرین تیم خبرنگاران ابراز خوشحالی کرد و گفت اگر زانویش مصدوم نبود، قطعا در کنار سایر نفرات، به تمرین می‌پرداخت.