بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 28 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال اندونزی 7 - ویتنام 5 (قهرمانی آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لژیونر جدید ایران دوباره در تیم امید(عکس)
جمعه, 20 مهر 1397 ساعت 12:47
لژیونر جدید ایران دوباره در تیم امید(عکس)
امید نورافکن بعد از حضور در شارلروای بلژیک برای نخستین بار در اردوهای تیم ملی امید حضور یافته است.

به گزارش "توپ 90"، نمایشی که امید نورافکن در دیدارهای لیگ و به ویژه لیگ قهرمانان آسیا برای استقلال داشت، باعث شد تا هماننند کاوه رضایی مورد توجه باشگاه شارلروای بلژیک قرار بگیرد و راهی این تیم شود تا این فرصت را داشته باشد از سن ۲۱ سالگی در شرایط مناسب‌تری فوتبال خود را ادامه داده و امیدوارتر به آینده ورزشی خود شود.

نورافکن بعد از پیوستن به شارلروا در نخستین مسابقه دوستانه موفق به گلزنی شد و در دیدارهای پیش فصل به میدان رفت، اما در ۱۰ هفته اخیر ژوپیر لیگ در دو بازی به میدان رفته و بیشتر مسابقات را به علت آسیب دیدگی از دست داده است.

مدافع- هافبک سابق استقلال در سه مسابقه ابتدایی فصل ژوپیر لیگ بلژیک با مصدومیتی مواجه شد ولی در هفته‌های چهارم و پنجم به‌عنوان بازیکن تعویضی بازی کرد، اما بعد از آن به دلیل آسیب دیدگی در سه دیدار لیگ ویک مسابقه حذفی نتوانست به میدان برود تا اینکه در دو دیدار گذشته شارلروا روی نیمکت حضور داشته است.

نورافکن که به دلیل عدم اجازه باشگاه شارلروا نتوانسته بود در مسابقات آسیایی جاکارتا برای تیم ملی امید ایران به میدان برود، در اردوی جدید امیدهای ایران که خود را آماده حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ می‌کنند حضور یافته و با تجربه‌ترین بازیکن تیم کرانچار در تمرینات محسوب می‌شود.

عکس‌ها از: امیرحسین خیرخواه