بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 4 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

منتظری: بازی دوستانه ربطی به مشکل اقتصادی ندارد
پنجشنبه, 19 مهر 1397 ساعت 16:33
منتظری: بازی دوستانه ربطی به مشکل اقتصادی ندارد
مدافع باتجربه تیم ملی فوتبال اعلام کرد از دست رفتن فیفادی ها به ضرر این تیم خواهد بود.

به گزارش "توپ 90"، پژمان منتظری در حاشیه تمرین امروز تیم ملی صحبت هایی را درباره خصوص شرایط این تیم انجام داد. او در ابتدا گفت: در 3 ، 4 روز گذشته اطلاع دارید که بچه ها اضافه شدند و تمرینات شکل جدی تری گرفته است. آماده دیدار با بولیوی می شویم. 


وی ادامه داد: متاسفانه طبق روال گذشته فیفادی اول را از دست دادیم و این مساله برای بچه ها و مردم دیگر عادی شده است. اردوی قبلی هم اینطور شد و الان هم بار دیگر این اتفاق افتاد. نگاهمان مثبت است و امیدوارم از بازی با بولیوی بهترین استفاده را کنیم.


مدافع تیم ملی فوتبال درباره اینکه تیمی مثل عراق با شرایط امکاناتی عجیب در تورنمنتی با حضور تیم های بزرگ جهان شرکت می کند و ما باید با بولیوی دیدار کنیم، بیان کرد: متاسفانه همه ما از شرایط اقتصادی کشور می دانیم و اشراف کامل داریم. با این وضع صحبت کردن درباره مشکلات اقتصادی خسته کننده می شود. با این حال می توانستیم درباره بازی های دوستانه می توانستیم بهتر کار کنیم و همه این موضوعات به شرایط بد اقتصادی برنمی گردد. 


منتظری در پایان افزود: متاسفانه روزهایی که می توانستیم از آنها برای آماده سازی خوب قبل از جام ملت های آسیا استفاده کنیم را از دست می دهیم. همه از شرایط بازی های دوستانه در کشورهای دیگر می دانیم، اما ما به راحتی این روزها را از دست می دهیم و هیچ نگرانی ای هم وجود ندارد که چرا این فرصت ها را قدر نمی دانیم.