بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

غفوری به پست دفاع راست بر می گردد؟
چهارشنبه, 04 مهر 1397 ساعت 17:57
غفوری به پست دفاع راست بر می گردد؟
مدافع راست استقلال به احتمال فراوان در بازی با پرسپولیس به پستی که بازی در آن را بیشتر دوست دارد برخواهد گشت.

به گزارش "توپ 90"، وریا غفوری فصل قبل از زمانی که شفر هدایت استقلال را برعهده گرفت شرایط فوق العاده ای را در این تیم تجربه کرد.


او بازی های خود را با حضور شفر در پست دفاع راست شروع کرد و پای ثابت تمام اردوهای تیم ملی بود اما در هفته های پایانی فصل به پست وینگر راست منتقل شد و با وجود گل هایی که در این پست برای تیمش زد از لیست مسافران جام جهانی خط خورد.


غفوری اما این فصل را در بیشتر بازی ها در پست وینگر راست آغاز کرد و در بازی با ذوب آهن در هفته دوم لیگ برتر هم موفق شد 2 گل بزند اما درست از زمانی که طارق همام به ترکیب استقلال اضافه شد او به پست دفاع راست رفت تا دوباره شانس حضور در جام جهانی را جستجو کند.


اما سوال اصلی اینجا است که غفوری در بازی با پرسپولیس در کدام پست برای استقلال بازی می کند؟ استقلال برای دربی 88 تمام نفرات هجومی خود را در اختیار دارد و طبیعی است که با این شرایط شانس بازی کردن وریا غفوری در پست دفاع راست به مراتب بیشتر بازی در پست وینگر راست است.


وریا غفوری در بازی فردا شب در کنار طارق همام زوج سمت راست استقلال را تشکیل می دهد با این روش که او به خاطر علاقه ذاتی اش به نفوذ و رسیدن به محوطه جریمه احتمال جای خود را با همام در دقایقی از بازی تعویض خواهد کرد.


غفوری- طارق زوج خطرناک استقلال در سمت چپ خواهند بود و بدون تردید سمت چپ پرسپولیس روز سختی برابر آنها خواهند داشت.