بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال اندونزی 7 - ویتنام 5 (قهرمانی آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مذاکره تراکتور با اریکسون و روبرتو کارلوس صحت دارد؟
چهارشنبه, 04 مهر 1397 ساعت 12:33
مذاکره تراکتور با اریکسون و روبرتو کارلوس صحت دارد؟
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی توضیحاتی را درباره روند انتخاب سرمربی جدید این باشگاه ارائه کرد.

به گزارش "توپ 90"، طی روزهای گذشته گمانه زنی های زیادی درباره سرمربی جدید تیم تراکتورسازی تبریز و جایگزین جان توشاک مطرح شده است.  در این خصوص نام هایی مثل اسون گوران اریکسون سرمربی سابق تیم ملی انگلیس و روبرتو کارلوس چپ پای افسانه ای فوتبال برزیل هم به میان آمده است. با این حال مدیرعامل تراکتورسازی در این خصوص توضیحاتی را ارائه کرد.


علیرضا اسدی درباره روند مذاکره با گزینه های مد نظر باشگاه برای قبول سرمربیگری تراکتورسازی گفت: «جزو حقوق آقای زنوزی است که هر فردی را دوست دارد به عنوان سرمربی انتخاب کند و من هم تلاش کنم تا تیم به سمت قهرمانی سوق پیدا کند. در فضای مجازی هر فردی می‌گوید من هستم. اخباری که در فضای مجازی منتشر می‌شود اغلب صحت ندارد.»


وی ادامه داد: «در مورد گزینه های مطرح شده به عنوان سرمربی حق مالک باشگاه است که با کدام مربی مذاکره کند و اگر اسمی به عنوان گزینه باشگاه مطرح شده است، صحیح نیست. هدف باشگاه و ما قهرمانی است زیرا‌ خواست پرشورها این است. تلاش می‌کنیم تیم تراکتورسازی را به قهرمانی برسانیم.»


وقتی از اسدی درباره روبرتو کارلوس سوال شد او اینطور واکنش نشان داد: «اولویت ذهنی من مذاکره با روبرتو کارلوس نیست. من نمی‌خواهم فضای مذاکرات ملتهب شود.»