بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کی روش از لندن راهی امارات شد
چهارشنبه, 04 مهر 1397 ساعت 11:53
کی روش از لندن راهی امارات شد
دومین اردوی آماده سازی تیم ملی قبل از جام ملت های آسیا در شرایطی از اوایل هفته آینده برپا می شود که هنوز زمان دقیق اعلام فهرست جدید تیم مشخص نیست.

به گزارش "توپ 90"، طبق برنامه از پیش اعلام شده دومین اردوی آماده سازی تیم ملی برای جام ملت های آسیا از روز هفتم مهرماه با اتمام بازی های هفته هشتم لیگ برتر در تهران برپا خواهد شد. از همین رو انتظار می رفت فهرست جدید مدعوین از سوی سرمربی پرتغالی جمعه شب بعد از بازی های هفته منتشر شود.


در تایید این اتفاق اما مسئولان فدراسیون فوتبال و نزدیکان به تیم ملی با ابراز بی اطلاعی از تصمیم کارلوس کی روش مدعی شدند اطلاعی از زمان دقیق انتشار فهرست و این که چند بازیکن شانس حضور در اردو را خواهند داشت، ندارند تا مثل اردوهای قبلی نحوه دعوت بازیکنان به تیم ملی سروصدا و جنجال های زیادی در پی داشته باشد.


این در حالی است که کارلوس کی روش بعد از حضور در مراسم انتخاب بهترین های فیفا در سال 2018 به میزبانی لندن از این کشور راهی حاشیه خلیج فارس و امارات شده است تا مقدمات اولیه برای انتخاب محل اسکان تیم ملی در جام ملت های آسیا را فراهم کند. این سفر در شرایطی انجام شد که زمان دقیق بازگشت سرمربی پرتغالی به ایران هم مشخص نیست.


با توجه به این که مهم ترین جدال باشگاهی ایران عصر فردا میان دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته هشتم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد انتظار می رفت این بار کی روش با حضور در تهران از نزدیک شاهد این بازی بزرگ باشد اما هیچ کس اطلاعی از حضور یا عدم حضور او در ورزشگاه آزادی ندارد.