بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 3 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ساحل‎عاج 1 - آفریقای جنوبی 0 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

فتح الله زاده: نباید با شفر مثل منصوریان رفتار شود
چهارشنبه, 04 مهر 1397 ساعت 11:51
فتح الله زاده: نباید با شفر مثل منصوریان رفتار شود
علی فتح الله زاده، مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال تهران بر این عقیده است حتی در صورت شکست احتمالی استقلال در دربی نباید موقعیت شفر به خطر بیافتاد.

به گزارش "توپ 90" به نقل از خبر ورزشی، او در تازه ترین صحبت هایی که به بهانه دربی داشته گفته اگر باشگاه استقلال به بهانه شکست در دربی تصمیم به برکناری شفر بگیرد مرتکب اشتباه بزرگی خواهد شد و در آینده استقلال با مربی جدید در همان جایگاهی قرار خواهد گرفت که اکنون ایستاده است.


گزیده ای از حرف هایی علی فتح الله زاده از این قرار است:


* تیم فصل گذشته اگر حفظ می‌شد و حتی تقویت هم نمی‌شد به راحتی از مدعیان اصلی قهرمانی آسیا بود و می‌توانست تا فینال هم برود.


* به راحتی می‌شد تیام و جپاروف را حفظ کرد چرا که خود آنها می‌‌خواستند در استقلال بمانند ولی چیزی که به نظر می‌رسد این است که از درون باشگاه نمی‌خواستند این دو بازیکن در تیم بمانند و یک جورهایی آنها را فراری دادند.


*قرارداد ابراهیمی و حسینی هم باید قبل از جام جهانی تمدید می‌شد و مشخص بود که بعد از جام جهانی تمدید با آنها مشکل می‌شود و به همین راحتی 4 بازیکن کلیدی تیم از دست رفتند.


*پرسپولیس فعلا یک روال طبیعی در پیش گرفته و روند خوب خودش را حفظ کرده.


*ما فصل گذشته در قبال منصوریان اشتباه کردیم و اگر بخواهیم این فصل هم آن اشتباه را در مورد شفر مرتکب شویم فصل بعد هم دوباره در همین جایی هستیم که الان ایستاده‌ایم.


شفر در مصاحبه دیروز خود در مورد وضعیت امروز استقلال و هم چنین آینده خود این چنین حرف زد: « بازیکنان زیادی به تیم ما اضافه شدند و باید خودشان را کامل پیدا کنند، منچستر سیتی هم در ابتدای حضور گواردیولا که تغییرات زیادی داشت ابتدا در رده سوم و چهارم بود. ما نیاز به زمان داریم و با این تغییرات نمی‌توانیم در ۴-۳ هفته یک تیم درجه یک درست کنیم. من دو سال قرارداد دارم و تیم را قدم به قدم جلو می‌برم. ما تیم را جوان کردیم و طبیعی است که می‌خواهیم پس‌فردا برنده باشیم. ما نمی‌توانیم فقط با بازیکنان جوان به میدان برویم و ترکیبی از جوانان و باتجربه‌ها را به میدان می‌فرستیم و برای ساختن تیمی قوی در آینده کار می‌کنیم.»