بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کرانچار با کی روش تمرین می گذارد
چهارشنبه, 04 مهر 1397 ساعت 11:42
کرانچار با کی روش تمرین می گذارد
تیم امید دهه های متمادی است که از صعود به المپیک باز می ماند و یکی از دلایل اصلی هم حضور نصف و نیمه بازیکنان باشگاهی در تمرین امید است. به این خطر که همزمان با اردوی امید بازی های باشگاهی هم درجریان است.

به گزارش "توپ 90"، همیشه در سال های اخیر بر سر حضور بازیکنان باشگاهی در تمرین امید دعوا بوده و در این دعوا حق با هر دو بوده . هم تیم امید و هم تیم های باشگاهی. تیم امید به هر صورت یک تیم ملی است و بازیکن باید خود را ملزم به حضور در تمرینات بداند اما از سویی باشگاه ها هم می گویند در همه جای دنیا بازیکنان ملی پوش در باشگاه ها تمرین می کنند و آماده می شوند و تنها برای بازی آنهم در روزهای فیفا از اردوی باشگاهی خارج خواهند شد. به واقع حرف تیم های باشگاهی این است که تیم امید هم باید آنها را درک کند و بداند تیم باشگاهی اگر در لیگ نتیجه نگیرد با چالش تغییر مواجه خواهد شد.


کرانچار یک برای برای همیشه می خواهد به این دعوا پایان دهد. بعد از حدف تیم امید از بازی های آسیایی که با شکست تلخ در برابر میانمار و مصلحت اندیشی در برابر کره همراه بود از این پس قرار است کرانچار تیم امید را فقط در روزهای فیفا تمرین بدهد. در عوض به جای برپایی تمرین در کمپ تیم های ملی شخصا در تمرینات تیم های باشگاهی حاضر شود و عملکرد ملی پوشان را زیر نظر می گیرد.


بر همین اساس کرانچار در ماه های آینده تمرینات خود را همزمان با تمرینات تیم ملی یا تیم کارلوس کی روش برگزار می کند. به عبارت ساده تر از این پس اردوهای تیم امید در روزهای فیفا خواهد بود.


در روزهای آینده و با تعطیل شدن لیگ برتر به بهانه بازی تیم ملی با بولیوی تیم امید هم تمرینات خود را در تهران آغاز می کند. این مرحله از تمرینات در دو بخش برگزار می شود. ابتدا کرانچار نفرات کمتر دیده شده از باشگاه ها را دعوت می کند و در بخش دوم تیم با نفرات اصلی اردو خواهد داشت و قرار است تیم امید در روزهایی که در پیش است یکی دو بازی دوستانه هم انجام بدهد. دراین راستا مذاکرات متعددی با تیم های خارجی شده است اما هنوز مسابقه ای فیکس نشده است.


20 و 24 مهر ماه روزهای فیفا هستند. تیم کارلوس کی روش فعلا 24 مهر ماه بازی با بولیوی را قطعی کرده است.