بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 28 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

صدرنشینی موقت الجزیره با تحقیر یاران تیام
سه شنبه, 03 مهر 1397 ساعت 19:51
صدرنشینی موقت الجزیره با تحقیر یاران تیام
تیم فوتبال الجزیره امارات با برتری پرگل مقابل عجمان به صدر جدول لیگ این کشور رفت.

به گزارش "توپ 90"، هفته چهارم رقابت های لیگ فوتبال امارات امروز آغاز شد. در نخستین بازی این هفته تیم عجمان در خانه خود از الجزیره میزبانی کرد.

عجمان که از سه بازی قبلی خود فقط یک برد به دست آورده بود، در این دیدار خانگی خیلی زود قافیه را به حریف نامدار خود باخت و نیمه نخست را با 2 گل واگذار کرد. با وجود اینکه مربی عجمان نیمه دوم را با دو تعویض آغاز کرد، باز هم اتفاقات بازی به سود الجزیره رقم خورد. واندر، بازیکن خارجی عجمان در دقیقه 65 اخراج شد و تا دقیقه 70 الجزیره توانست گل های سوم و چهارم را نیز وارد دروازه حریف خود کند. در ادامه این بازی هم عجمانی ها یکی از گل های خورده را جبران کردند ولی باز هم در دقایق پایانی یک گل از میهمان مدعی خود دریافت کردند و بازی را در پایان با نتیجه 5 بر یک واگذار کردند.

در این دیدار علی مبخوت، ارنست آسانته، خلیفه الحمادی، لئوناردو پریرا و خلفان الشمسی برای الجزیره گلزنی کردند و تک گل عجمان را عادل هرماج به ثمر رساند. همچنین مامه بابا تیام، ستاره فصل پیش استقلال که این فصل به عجمان پیوسته، 90 دقیقه در این بازی برای تیمش بازی کرد ولی نتوانست برای کاهش سنگینی این شکست کاری کند.

با این پیروزی پرگل تیم الجزیره 10 امتیازی شد و موقتا در صدر جدول قرار گرفت تا تیم های الوحده، شارجه و العین بازی های خود را انجام دهند. عجمان هم کماکان 3 امتیازی باقی ماند و در جایگاه یازدهم باقی ماند.